Filtry
Kategorie
-
Akcesoria do rowerów dziecięcych
(3)
-
Lokalizatory
(2)
-
Bagażniki, Kuferki, Kosze,Wyściółki
(21)
-
Bidony,Koszyki bidonu
(48)
-
Błotniki
(29)
-
Podpórki
(9)
-
Oświetlenie
(55)
-
Liczniki
(16)
-
Dzwonki i trąbki
(7)
-
Pompki
(22)
-
Torby i sakwy,Uchwyty telefonu
(17)
-
Foteliki
(25)
-
Lusterka
(5)
-
Narzędzia Rowerowe
(26)
-
Kółka podporowe
(6)
-
Smary i oliwki
(17)
-
Osłony
(1)
-
Wieszaki do roweru
(1)
-
Zapięcia
(25)
Producent
Cena
-
od
do
Zapięcie KROSS KZF 440 5mm/75cm składane + uchwyt
Specyfikacja
| MARKA | KROSS |
| MATERIAŁ | STAL |
| KOLOR BAZOWY | CZARNY |
| WAGA | 0,917 KG |
| POZIOM ZABEZPIECZENIA | 10 W SKALI KROSS |
| RODZAJ ZAMKNIĘCIA | KLUCZ |
| DŁUGOŚĆ | 75 CM |
| TYP ZAPIĘCIA | SKŁADANE |
| ZAPIĘCIA - DODATKOWE INFORMACJE | 2 KLUCZE W ZESTAWIE, UCHWYT W KOMPLECIE, ZWIĘKSZONA OCHRONA: CIĘCIE, ZWIĘKSZONA OCHRONA: WIERCENIE, ZWIĘKSZONA OCHRONA: PIŁOWANIE, ZWIĘKSZONA OCHRONA: ATAK FIZ., KOMPLET PASKÓW MOC. W ZESTAWIE, SZWAJCARSKA WKŁADKA ANTYWŁAM., DUPLIKOWANIE KLUCZA WG KODU |
Odpowiedzialność za produkt
| PRODUCENT | KROSS S.A. LESZNO 46, 06-300 PRZASNYSZ, EMAIL: KROSS@KROSS.PL, TEL. 482975211 |
| OSOBA ODPOWIEDZIALNA W UE | KROSS S.A. LESZNO 46, 06-300 PRZASNYSZ, EMAIL: KROSS@KROSS.PL, TEL. 482975211 |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Zapięcie KROSS KZS 400S 25/1000mm klucz
| MARKA | KROSS |
| KOLOR | CZARNY |
| POZIOM ZABEZPIECZENIA | 7 W SKALI KROSS |
| MATERIAŁ GŁÓWKI | STOP CYNKU, OBUDOWA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO |
| WYMIAR | 1000 MM X 25 MM |
| RODZAJ | LINKA |
| UCHWYT | NIE |
| ŚREDNICA | 22 MM |
| DŁUGOŚĆ | 100 CM |
| WAGA | 1,04 KG |
| INFORMACJE DODATKOWE | 2 KLUCZE W ZESTAWIE, AUTOMATYCZNY CYLINDER, OSŁONA PRZECIWKURZOWA |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Zapięcie KRYPTONITE KRYPTOFLEX 1018 180/10 klucz
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Zapięcie KRYPTONITE KRYPTOFLEX 1230 305/12 klucz
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Zapięcie KRYPTONITE KRYPTOFLEX 1518 180/15 klucz
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Zapięcie rowerowe KROSS linka na klucz KZK 60S 10x600 mm
Specyfikacja
| Marka | KROSS |
| Kolor bazowy | CZARNY |
| Waga | 0.210 KG |
| Poziom zabezpieczenia | 3 W SKALI KROSS |
| Średnica | 10 |
| Długość | 60 cm |
| Typ zapięcia | LINKA |
| Zapięcia - Dodatkowe informacje | 2 klucze w zestawie |
Odpowiedzialność za produkt
| Producent | KROSS S.A. Leszno 46, 06-300 Przasnysz, email: kross@kross.pl, tel. 48297521100 |
| Osoba odpowiedzialna w UE | KROSS S.A. Leszno 46, 06-300 Przasnysz, email: kross@kross.pl, tel. 48297521100 |
Availability: średnia ilość
Czas dostawy: 48 godzin
