Filtry
Kategorie
Producent
Cena
-
od
do
Rower KROSS TRANS 7.0 XL czarny/szary
| Amortyzator / Widelec: | SR Suntour NEX HLO (skok 63mm, blokada skoku na koronie) |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore M592 |
| Przednia przerzutka: | Shimano DEORE T6000 |
| Manetki: | Shimano Acera M3000 |
| Dźwignie hamulca: | SHIMANO MT200 |
| Hamulce: | Shimano BL-MT200 hydrauliczny |
| Mechanizm korbowy: | Shimano Acera T3010, 48T-36T-26T/170MM |
| Suport: | FP-B902 |
| Kaseta: | Shimano CS-HG500 11-32 10 speed |
| Łańcuch: | SHIMANO HG54 |
| Piasta przód: | Shimano DH3D37 |
| Piasta tył: | SHIMANO DEORE M475 |
| Obręcze: | KROSS (aluminium, podwójna ścianka) |
| Opony: | SCHWALBE SILENTO 28X1,6 |
| Stery: | FP-H813PL 1-1/8" |
| Wspornik kierownicy: | Aluminium 100mm Reg. |
| Kierownica: | STEEL 600MM |
| Pedały: | FP-910 |
| Sztyca: | Aluminium amortyzowany (350mm, 27.2mm) |
| Siodło: | SELLE ROYAL LOOKIN RVS MOD W |
| Rodzaj hamulca: | Tarczowy hydrauliczny |
| Typ amortyzatora: | Sprężynowo-olejowy |
| Skok amortyzatora: | 63mm |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower STORM MARATHON 1.0 LADY 26"
! UWAGA !
PRZED ZAKUPEM ROWERU STORM MARATHON 1.0 LADY PROSIMY O KONTAKT Z NAMI W CELU SPRAWDZENIA DOSTEPNOŚCI DANEGO WARIANTU KOLORYSTYCZNEGO ORAZ DOBRANIA ROZMIARU RAMY
- KOLOR: CZARNY / RÓŻOWY ; PERŁOWY ; PUDROWY RÓŻ
- WYKOŃCZENIE LAKIERU: POŁYSK
- MATERIAŁ RAMY: ALUMINIUM
- WIDELEC: ZOOM
- SKOK WIDELCA: 50 MM
- TYLNY AMORTYZATOR: BRAK
- SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA: BRAK
- PRZERZUTKA PRZÓD: Shimano Tourney TY500
- PRZERZUTKA TYŁ: Shimano Tourney RD-TY300
- MANETKI: Shimano Altus ST-EF500 3x7
- KORBA: Shimano FC-TY301 48x38x28/170mm
- KASETA / WOLNOBIEG: Shimano Tourney MF-TZ500-7
- ZAKRES KASETY / WOLNOBIEGU: 14-32T
- ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ: 21
- SUPORT: BSA 68mm
- ŁAŃCUCH: KMC 6/7/8 rz
- PIASTA PRZÓD: Shunfeng
- PIASTA TYŁ: Shunfeng
- OPONY: DURO 700x40C
- HAMULEC PRZÓD: Tektro V-Brake
- HAMULEC TYŁ: Tektro V-Brake
- KIEROWNICA: 630 mm 25.4
- WSPORNIK KIEROWNICY: UNO AS-832 regulowany
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
