Rower elektr.BARTON TRIP 2.0 EASY 17" 540 Wh grafi
Cena regularna:
7 499,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis produktu
Dane techniczne
Poznaj rower elektryczny stworzony z myślą o miejskim stylu życia i przygodach na szutrowych ścieżkach. Trip 2.0 Easy wyróżnia się niskim przekrokiem, który ułatwia wsiadanie, oraz amortyzacją SR Suntour z blokadą skoku, zapewniając wygodę na każdej trasie.
Wyposażony w niezawodny silnik Ananda, baterię Samsung 504Wh oraz hydrauliczne hamulce Shimano MT-200, gwarantuje płynność, moc i bezpieczeństwo. Szerokie opony, żelowe siodełko z wentylacją i gładkie spawy podnoszą komfort i estetykę jazdy.
Idealny do codziennej jazdy po mieście i weekendowych wypadów w teren – Trip 2.0 Easy to Twój niezawodny towarzysz na każdą podróż!
| Rama | 17″ ( szlifowane gładkie spawy ) |
| Kolor | Czarny |
| Koła | 28″ |
| Opona | Kenda K1068 1,75″ |
| Szprychy | Wzmacniane 2,2mm |
| Widelec przedni | SrSuntour NEX ( 63 mm ) z blokadą |
| Hamulce | Shimano tarczowe hydrauliczne MT200 |
| Przerzutki | Shimano Altus 8rz. |
| Dźwignia przerzutki | Shimano Altus 8rz. |
| Kaseta / wolnobieg | Wolnobieg |
| Łańcuch | KMC |
| Siodełko | Velo Plush ( żelowe ) |
| Wspornik siodła | Amortyzowany |
| Chwyty kierownicy | Komfort |
| Mostek kierownicy | A-head regulowany |
| Błotniki | Solid |
| Waga | < 24kg |
| Max. obciążenie | 125kg |
| PARAMETRY ELEKTRYCZNE | |
|---|---|
| Wyświetlacz centralny KD-716 | Tryby wspomagania-5, ECO,NORMAL,POWER |
| Marka silnika | Ananda |
| Moc nominalna | 250W |
| Napięcie | 36V |
| Moment obrotowy | 45Nm |
| Mocowanie silnika | tylna piasta |
| Prędkość | 25km/h |
| Pojemność baterii | 15Ah ( 540Wh ) |
| Czas ładowania | 5 – 6h |
| Żywotność | 500 – 700 cykli |
| Marka ogniw | Samsung |
| Oświetlenie przód / tył | 36V (zasilane z baterii roweru) |
Opinie o produkcie (0)
