Filtry
Zapięcie rowerowe KROSS linka na klucz KZK 60S 10x600 mm
Specyfikacja
| Marka | KROSS |
| Kolor bazowy | CZARNY |
| Waga | 0.210 KG |
| Poziom zabezpieczenia | 3 W SKALI KROSS |
| Średnica | 10 |
| Długość | 60 cm |
| Typ zapięcia | LINKA |
| Zapięcia - Dodatkowe informacje | 2 klucze w zestawie |
Odpowiedzialność za produkt
| Producent | KROSS S.A. Leszno 46, 06-300 Przasnysz, email: kross@kross.pl, tel. 48297521100 |
| Osoba odpowiedzialna w UE | KROSS S.A. Leszno 46, 06-300 Przasnysz, email: kross@kross.pl, tel. 48297521100 |
Availability: średnia ilość
Czas dostawy: 48 godzin
Zapięcie KROSS KZS 400S 25/1000mm klucz
| MARKA | KROSS |
| KOLOR | CZARNY |
| POZIOM ZABEZPIECZENIA | 7 W SKALI KROSS |
| MATERIAŁ GŁÓWKI | STOP CYNKU, OBUDOWA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO |
| WYMIAR | 1000 MM X 25 MM |
| RODZAJ | LINKA |
| UCHWYT | NIE |
| ŚREDNICA | 22 MM |
| DŁUGOŚĆ | 100 CM |
| WAGA | 1,04 KG |
| INFORMACJE DODATKOWE | 2 KLUCZE W ZESTAWIE, AUTOMATYCZNY CYLINDER, OSŁONA PRZECIWKURZOWA |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
