30 lat doświadczenia
w branży rowerowej
Koszyk suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Informacje o firmie

Szanowni Państwo,

pragnąc podzielić się z Wami naszym 30-letnim doświadczeniem w branży rowerowej, wiedzą, nowymi pomysłami oraz nieustającą pasją, w 2015 roku otworzyliśmy w Kaliszu nowy sklep rowerowy, wyróżniający się nie tylko bardzo bogatą ofertą, ale i wyjątkowo solidnym serwisem. Współpracujemy z ikonami branży rowerowej, takimi jak: GIANT czy KROSS. Oferujemy również wysokiej jakości części zamienne i akcesoria rowerowe, które od razu można zamontować w naszym punkcie serwisowym.

Naszym głównym celem jest uzyskanie zadowolenia Klientów – zarówno rowerzystów, pasjonatów, podróżników, jak i amatorów rekreacyjnych wycieczek. Aby to osiągnąć, dbamy o profesjonalizm na każdym szczeblu naszej działalności. Świadczymy nie tylko opiekę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną zakupionych u nas rowerów, ale również serwis wszelkich innych marek. Chętnie też zajmujemy się reaktywacją starych sprzętów, których sentyment nie pozwala tak po prostu wyrzucić, a które z różnych względów nie nadają się już do użytku.

Nie wyobrażamy sobie zakupu roweru bez jazdy próbnej, dlatego też, w przeciwieństwie do wielu innych punktów sprzedaży, udostępniamy taką możliwość naszym klientom.
Duży, przestrzenny parking oraz miła i fachowa obsługa sprawią, że zakupy w naszym sklepie będą dla Państwa przyjemnością.

Chcielibyśmy również ożywić „świat rowerowy” w Kaliszu, organizując różne imprezy plenerowe, wycieczki krajoznawcze po okolicy i nie tylko. W związku z tym zapraszamy do współpracy kreatywnych pomysłodawców.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w 2020 roku otworzyliśmy nasz drugi sklep rowerowy, w Koninie!

 

Serdecznie zapraszamy! 

 

Poznaj nasz sklep w Kaliszu - Zobacz galerie:

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl