Filtry
Kategorie
Producent
Cena
-
od
do
Rower KROSS EVADO 2.0 L czarno/zielony połysk
Rama i widelec
- MATERIAŁ RAMY ALUMINIUM PERFORMANCE
- WIDELEC ZOOM 120E
- SKOK WIDELCA 30mm
- Wykończenie lakieru połysk
- KOLOR RAMY czarny
Napęd
- PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO TOURNEY TY510
- PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO ALTUS M310
- MANETKI SHIMANO TOURNEY ST-EF41
- KORBA WHEEL TOP
- KORONKI 28-38-48T/170MM
- KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO TZ500
- ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU 14-28T
- ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 21
- SUPORT FP-B902
- ŁAŃCUCH KMC HV500
Koła
- PIASTA PRZÓD ALUMINIUM
- PIASTA TYŁ ALUMINIUM
- OBRĘCZE ALUMINIUM
- OPONY WANDA G5001 28X1,75
Hamulce
- HAMULEC PRZÓD V-BRAKE
- HAMULEC TYŁ V-BRAKE
- DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO TOURNEY ST-EF41
Komponenty
- KIEROWNICA ALUMINIUM 640/31,8
- WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 90MM/31,8/7°
- SIODŁO KROSS
- WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 27,2X350MM
- STERY 1-1/8"
- CHWYTY HERMANS OXY
- PEDAŁY TWORZYWO
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower KROSS EVADO 2.0 L khaki/czarny połysk
Rama i widelec
| MATERIAŁ RAMY | ALUMINIUM PERFORMANCE |
| WIDELEC | ZOOM 120E |
| SKOK WIDELCA | 30mm |
| Wykończenie lakieru | połysk |
| KOLOR RAMY | khaki |
Napęd
| PRZERZUTKA PRZÓD | SHIMANO TOURNEY TY510 |
| PRZERZUTKA TYŁ | SHIMANO ALTUS M310 |
| MANETKI | SHIMANO TOURNEY ST-EF41 |
| KORBA | WHEEL TOP |
| KORONKI | 28-38-48T/170MM |
| KASETA / WOLNOBIEG | SHIMANO TZ500 |
| ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU | 14-28T |
| ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ | 21 |
| SUPORT | FP-B902 |
| ŁAŃCUCH | KMC HV500 |
Koła
| PIASTA PRZÓD | ALUMINIUM |
| PIASTA TYŁ | ALUMINIUM |
| OBRĘCZE | ALUMINIUM |
| OPONY | WANDA G5001 28X1,75 |
Hamulce
| HAMULEC PRZÓD | V-BRAKE |
| HAMULEC TYŁ | V-BRAKE |
| DŹWIGNIE HAMULCA | SHIMANO TOURNEY ST-EF41 |
Komponenty
| KIEROWNICA | ALUMINIUM 640/31,8 |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ALUMINIUM 90MM/31,8/7° |
| SIODŁO | KROSS |
| WSPORNIK SIODŁA | ALUMINIUM 27,2X350MM |
| STERY | 1-1/8" |
| CHWYTY | HERMANS OXY |
| PEDAŁY | TWORZYWO |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower KROSS EVADO 1.0 DM bia/tur połysk
Rama i widelec
| MATERIAŁ RAMY | ALUMINIUM PERFORMANCE |
| WIDELEC | KROSS |
| SKOK WIDELCA | 30MM |
| TYLNY AMORTYZATOR | BRAK |
| SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA | BRAK |
| WYKOŃCZENIE LAKIERU | POŁYSK |
| KOLOR RAMY | BIAŁY |
Napęd
| PRZERZUTKA PRZÓD | SHIMANO TOURNEY TY510 |
| PRZERZUTKA TYŁ | SHIMANO TOURNEY TY300 |
| MANETKI | SHIMANO TOURNEY RS36 |
| KORBA | WHEEL TOP |
| KORONKI | 48-28T/170MM |
| KASETA / WOLNOBIEG | SHIMANO TOURNEY MF-TZ500 |
| ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU | 14-28T |
| ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ | 21 |
| SUPORT | FP-B902 |
| ŁAŃCUCH | KMC HV500 |
Koła
| PIASTA PRZÓD | GL-B01F-QR |
| PIASTA TYŁ | GL-B01R-QR |
| OBRĘCZE | KROSS ALUMINIUM 622X19 |
| OPONY | WANDA G5001 28X1,75 |
Hamulce
| HAMULEC PRZÓD | V-BRAKE |
| HAMULEC TYŁ | V-BRAKE |
| DŹWIGNIE HAMULCA | ALUMINIUM |
| TARCZE HAMULCOWE | BRAK |
| TARCZE HAMULCOWE TYŁ | BRAK |
Komponenty
| KIEROWNICA | ALUMINIUM 640 MM 31.8 |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ALUMINIUM 75 MM |
| SIODŁO | KROSS |
| WSPORNIK SIODŁA | ALUMINIUM 27,2 MM (DS, DM - 300 MM, DL - 350 MM) |
| STERY | FP-H863 O1-1/8" |
| CHWYTY | HERMANS |
| PEDAŁY | TWORZYWO |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
