Filtry
Kategorie
Producent
Cena
-
od
do
Rower KROSS EVADO 5.0 XL sza/cza p
Rama i widelec
| MATERIAŁ RAMY | ALUMINIUM LITE |
| WIDELEC | SR SUNTOUR NEX HLO |
| SKOK WIDELCA | 63mm |
| Wykończenie lakieru | połysk |
| KOLOR RAMY | szary |
Napęd
| PRZERZUTKA PRZÓD | SHIMANO CUES U4000 |
| PRZERZUTKA TYŁ | SHIMANO CUES U3020 |
| MANETKI | SHIMANO CUES U4000 |
| KORBA | SHIMANO CUES U4010 |
| KORONKI | 26-40T/170MM |
| KASETA / WOLNOBIEG | SHIMANO CUES LG300 |
| ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU | 11-36T |
| ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ | 18 |
| SUPORT | SHIMANO MT501 |
| ŁAŃCUCH | SHIMANO LG500 |
Koła
| PIASTA PRZÓD | ALUMINIUM |
| PIASTA TYŁ | ALUMINIUM |
| OBRĘCZE | ALUMINIUM |
| OPONY | WANDA G5001 28X1,75 |
Hamulce
| HAMULEC PRZÓD | SHIMANO MT200 |
| HAMULEC TYŁ | SHIMANO MT200 |
| DŹWIGNIE HAMULCA | SHIMANO MT200 |
| TARCZE HAMULCOWE | 160 |
| TARCZE HAMULCOWE TYŁ | 160 |
Komponenty
| KIEROWNICA | ALUMINIUM 31,8 (M, L - 640MM; XL - 660MM) |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ALUMINIUM 31,8/7° (M - 70MM; L - 100MM; XL - 120MM) |
| SIODŁO | KROSS |
| WSPORNIK SIODŁA | ALUMINIUM 31,6X350MM |
| STERY | 1-1/8" |
| CHWYTY | HERMANS OXY |
| PEDAŁY | TWORZYWO/STAL |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower KROSS EVADO 6.0 M niebiesko/srebrny
Rama i widelec
| WYKOŃCZENIE LAKIERU | POŁYSK |
| MATERIAŁ RAMY | ALUMINIUM LITE |
| WIDELEC | SR SUNTOUR NEX HLO |
| SKOK WIDELCA | 63MM |
| TYLNY AMORTYZATOR | BRAK |
| SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA | BRAK |
Napęd
| PRZERZUTKA PRZÓD | SHIMANO ALTUS M370 |
| PRZERZUTKA TYŁ | SHIMANO ALIVIO T4000 |
| MANETKI | SHIMANO ALIVIO M3100 |
| KORBA | SHIMANO ACERA T3010 |
| KORONKI | 48T-36T-26T/170MM |
| KASETA / WOLNOBIEG | SHIMANO ALTUS HG201 |
| ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU | 11-34T |
| ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ | 27 |
| SUPORT | FP-B902 |
| ŁAŃCUCH | 9S |
Koła
| PIASTA PRZÓD | GL-B57F-D |
| PIASTA TYŁ | GL-B57R-D |
| OBRĘCZE | KROSS |
| OPONY | SCHWALBE CX COMP 40-622 |
Hamulce
| HAMULEC PRZÓD | RADIUS HYDR. |
| HAMULEC TYŁ | RADIUS HYDR. |
| DŹWIGNIE HAMULCA | RADIUS SF-891 |
| TARCZE HAMULCOWE | SHIMANO RT10 (160) |
| TARCZE HAMULCOWE TYŁ | SHIMANO RT10 (160) |
Komponenty
| KIEROWNICA | ALUMINIUM 640 MM 31.8 |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ALUMINIUM 110MM/31,8/7° |
| SIODŁO | SELLE ROYAL SHADOW |
| WSPORNIK SIODŁA | ALUMINIUM 27,2X350 |
| STERY | 1-1/8" |
| CHWYTY | HERRMANS OXY |
| PEDAŁY | FP-971 |
System e-bike
| SILNIK | BRAK |
| BATERIA | BRAK |
| WYŚWIETLACZ | BRAK |
Informacje dodatkowe
| WAGA [KG] | 13,6 KG |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rowewr KROSS EVADO 2.0 DS miętowo/czarny połysk
Rama i widelec
- MATERIAŁ RAMY ALUMINIUM PERFORMANCE
- WIDELEC ZOOM 120E
- SKOK WIDELCA 30mm
- TYLNY AMORTYZATOR BRAK
- SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA BRAK
- Wykończenie lakieru połysk
- KOLOR RAMY miętowy
Napęd
- PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO TOURNEY TY510
- PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO ALTUS M310
- MANETKI SHIMANO TOURNEY ST-EF41
- KORBA WHEEL TOP
- KORONKI 28-38-48T/170MM
- KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO TZ500
- ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU 14-28T
- ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 21
- SUPORT FP-B902
- ŁAŃCUCH KMC HV500
Koła
- PIASTA PRZÓD ALUMINIUM
- PIASTA TYŁ ALUMINIUM
- OBRĘCZE ALUMINIUM
- OPONY WANDA G5001 28X1,75
Hamulce
- HAMULEC PRZÓD V-BRAKE
- HAMULEC TYŁ V-BRAKE
- DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO TOURNEY ST-EF41
- TARCZE HAMULCOWE BRAK
- TARCZE HAMULCOWE TYŁ BRAK
Komponenty
- KIEROWNICA ALUMINIUM 640/31,8
- WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 75MM/31,8/7°
- SIODŁO KROSS
- WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 27,2 (DS, DM - 300MM; DL - 350MM)
- STERY 1-1/8"
- CHWYTY HERMANS OXY
- PEDAŁY TWORZYWO
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
