Filtry
Kategorie
Producent
Kolekcja
Cena
-
od
do
Idealnie dopasowane do anatomii najmłodszych użytkowników, lekkie, zwinne i wyjątkowo łatwe w prowadzeniu – rowery dziecięce. Dzięki starannie zaprojektowanej konstrukcji zapewniają maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Ma to szczególne znaczenie w przypadku najmłodszych cyklistów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jednośladem.
Rowery 16", 20" i 24"
Stawiamy na połączenie modnego designu z solidnym wykonaniem i bezpieczeństwem użytkowania. Dlatego oferujemy rowery dziecięce pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów, takich jak Kross, Giant, Le Grand czy też Artpol. To propozycje zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców w różnym wieku. Dostępne są rowerki na kołach 12-, 16-, 20- czy też 24-calowych. A dla najmłodszych cyklistów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę rowerków biegowych.
Wszystkie jednoślady dostępne są w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych. W przypadku problemu z wyborem odpowiedniego modelu, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy w dopasowaniu parametrów do konkretnego zastosowania.
Rower TABOU 16" MISS CS ALU purple/white
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower TABOU 16" MISS AL blue/pink
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower KROSS MINI 3.0 biały/seledyn/koralowy
Rama i widelec
| WYKOŃCZENIE LAKIERU | POŁYSK |
| MATERIAŁ RAMY | STAL |
| WIDELEC | STEEL |
| SKOK WIDELCA | BRAK |
| TYLNY AMORTYZATOR | BRAK |
| SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA | BRAK |
Napęd
| PRZERZUTKA PRZÓD | BRAK |
| PRZERZUTKA TYŁ | BRAK |
| MANETKI | BRAK |
| KORBA | STAL |
| KORONKI | 32T/102MM |
| KASETA / WOLNOBIEG | BRAK |
| ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU | BRAK |
| ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ | 1 |
| SUPORT | STAL |
| ŁAŃCUCH | 1/2"X1/8" |
Koła
| PIASTA PRZÓD | STAL |
| PIASTA TYŁ | STAL |
| OBRĘCZE | ALLOY |
| OPONY | 16"X1.95" |
Hamulce
| HAMULEC PRZÓD | V-BRAKE |
| HAMULEC TYŁ | BRAK |
| DŹWIGNIE HAMULCA | TWORZYWO |
| TARCZE HAMULCOWE | BRAK |
| TARCZE HAMULCOWE TYŁ | BRAK |
Komponenty
| KIEROWNICA | STAL |
| WSPORNIK KIEROWNICY | STAL |
| SIODŁO | VINYL |
| WSPORNIK SIODŁA | STAL |
| STERY | STAL |
| CHWYTY | PCV |
| PEDAŁY | TWORZYWO |
System e-bike
| SILNIK | BRAK |
| BATERIA | BRAK |
| WYŚWIETLACZ | BRAK |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower KROSS HEXAGON MINI 1.0 gra/bia/pom połysk
Rama i widelec
| MATERIAŁ RAMY | ALUMINIUM PERFORMANCE |
| WIDELEC | STAL |
| Wykończenie lakieru | połysk |
| KOLOR RAMY | czerwony |
Napęd
| PRZERZUTKA TYŁ | SHIMANO TOURNEY TY21 |
| MANETKI | SHIMANO TOURNEY TX30 |
| KORBA | WHEEL TOP |
| KORONKI | 32T/127MM |
| KASETA / WOLNOBIEG | SHIMANO TZ500 |
| ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU | 14-28T |
| ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ | 6 |
| SUPORT | FP-B902 |
| ŁAŃCUCH | YBN S20 |
Koła
| PIASTA PRZÓD | ALUMINIUM |
| PIASTA TYŁ | ALUMINIUM |
| OBRĘCZE | ALUMINIUM |
| OPONY | WANDA P103 20X1,95 |
Hamulce
| HAMULEC PRZÓD | V-BRAKE |
| HAMULEC TYŁ | V-BRAKE |
| DŹWIGNIE HAMULCA | ALUMINIUM |
Komponenty
| KIEROWNICA | STEEL 540MM 25.4 |
| WSPORNIK KIEROWNICY | STAL 60MM/25,4 |
| SIODŁO | SELLE ROYAL EXPLORA JR |
| WSPORNIK SIODŁA | SP-200 27,2x250 |
| STERY | 1-1/8" |
| CHWYTY | HERMANS |
| PEDAŁY | TWORZYWO |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower KROSS LEVEL MINI 2.0 czerwono/biały połysk
Rama i widelec
| MATERIAŁ RAMY | ALUMINIUM PERFORMANCE |
| WIDELEC | ZOOM BRAVO 381 |
| SKOK WIDELCA | 40mm |
| Wykończenie lakieru | połysk |
| KOLOR RAMY | czerwony |
Napęd
| PRZERZUTKA TYŁ | SHIMANO TOURNEY TY21 |
| MANETKI | SHIMANO TOURNEY TX30 |
| KORBA | WHEEL TOP |
| KORONKI | 32T/127MM |
| KASETA / WOLNOBIEG | SHIMANO TZ500 |
| ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU | 14-28T |
| ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ | 6 |
| SUPORT | FP-B902 |
| ŁAŃCUCH | YBN S20 |
Koła
| PIASTA PRZÓD | ALUMINIUM |
| PIASTA TYŁ | ALUMINIUM |
| OBRĘCZE | ALUMINIUM |
| OPONY | WANDA P103 20X1,95 |
Hamulce
| HAMULEC PRZÓD | V-BRAKE |
| HAMULEC TYŁ | V-BRAKE |
| DŹWIGNIE HAMULCA | V-BRAKE |
Komponenty
| KIEROWNICA | STEEL 540MM 25.4 |
| WSPORNIK KIEROWNICY | STAL 60MM/25,4 |
| SIODŁO | SELLE ROYAL EXPLORA JR |
| WSPORNIK SIODŁA | SP-200 27,2x250 |
| STERY | 1-1/8" |
| CHWYTY | HERMANS |
| PEDAŁY | TWORZYWO |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower TABOU 16" MINI ALU LITE turkus/fiolet
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower TABOU 20" QUEEN white/mint
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower TABOU 16" MINI LITE MG purple/white
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower TABOU 16" ROCKET LITE MG blue/white
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower TABOU 16" MINI LITE MG niebiesko/biały
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower TABOU 20" QUEEN pink/purple
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower STORM 24" DAISY CTB alu 3S
! UWAGA !
PRZED ZAKUPEM ROWERU STORM DAISY PROSIMY O KONTAKT Z NAMI W CELU SPRAWDZENIA DOSTEPNOŚCI DANEGO WARIANTU KOLORYSTYCZNEGO.
| KOLEKCJA | JUNIOR | TYP | DAMSKI |
| KATEGORIA | DAISY | ROZMIAR RAMY | 14 |
| ROZMIAR KÓŁ | 24 | ILOŚĆ BIEGÓW | 3.0 |
| RAMA | ALUMINIOWA HYDROFORMOWANA | WIDELEC | SZTYWNY STALOWY |
| PIASTA PRZÓD | ALUMINIOWE SF-A201 | PIASTA TYŁ | SHIMANO NEXUS 3 SG-3C41 |
| HAMULEC PRZÓD | V-BRAKE ALHONGA | HAMULEC TYŁ | TORPEDO |
| OBRĘCZ | STORM ALUMINIOWA, DWUKOMOROWA, WZMACNIANA | OPONA | CST, ACIMUT SOKOTO 24X1,75 |
| ŁAŃCUCH | KMC C-410 | PEDAŁY | PF-830A |
| KORBA | ALUMINIOWA 38T/170 MM | SUPORT | CARTDRIGE/ ŁOŻYSKA MASZYNOWE/ |
| WSPORNIK SIODŁA | STALOWY 27.2 | SIODŁO | STORM |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ALUMINIOWO STALOWY | KIEROWNICA | STORM ALUMINIOWA 560 MM |
| CHWYTY | STORM |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower KROSS LEVEL MINI 3.0 zielono/pomarańcz połys
Rama i widelec
| Amortyzator / Widelec | ALUMINIUM |
| Rama | ALUMINIUM |
| Wykończenie lakieru | POŁYSK |
| Kolor bazowy | ZIELONY |
Napęd
| Przerzutka tył | MICROSHIFT ACOLYTE M5180 |
| Manetki | MICROSHIFT ACOLYTE |
| Korba | PROWHEEL |
| Kaseta / Wolnobieg | MICROSHIFT H081 |
| Zakres kasety | 11-34T |
| Ilość biegów | 8 |
| Wkład suportu | FP-B902 |
| Łańcuch | YBN S8 |
Koła
| Piasta przód | ALUMINIUM |
| Piasta tył | ALUMINIUM |
| Opony | CST BEYOND BY-122 20X1,90 |
| Obręcze | ALUMINIUM |
| Maksymalna szerokość opony (mm) | 49 |
Hamulce
| Hamulec przód | V-BRAKE |
| Hamulec tył | V-BRAKE |
| Dźwignie hamulca | ALUMINIUM |
Komponenty
| Siodło | SELLE ROYAL EXPLORA JR |
| Stery | 1-1/8" |
| Chwyty | HERMANS |
Informacje dodatkowe
| Waga | 9.800 KG |
| Pedały | TWORZYWO |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower KROSS LEA MINI 3.0 morski/fiolet połysk
Rama i widelec
| Amortyzator / Widelec | ALUMINIUM |
| Rama | ALUMINIUM PERFORMANCE |
| Wykończenie lakieru | POŁYSK |
| Kolor bazowy | MORSKI |
Napęd
| Przerzutka tył | MICROSHIFT ACOLYTE M5180 |
| Manetki | MICROSHIFT ACOLYTE |
| Korba | PROWHEEL |
| Kaseta / Wolnobieg | MICROSHIFT H081 |
| Zakres kasety | 11-34T |
| Ilość biegów | 8 |
| Wkład suportu | FP-B902 |
| Łańcuch | YBN S8 |
Koła
| Piasta przód | ALUMINIUM |
| Piasta tył | ALUMINIUM |
| Opony | CST BEYOND BY-122 20X1,90 |
| Obręcze | ALUMINIUM |
| Maksymalna szerokość opony (mm) | 49 |
Hamulce
| Hamulec przód | V-BRAKE |
| Hamulec tył | V-BRAKE |
| Dźwignie hamulca | ALUMINIUM |
Komponenty
| Siodło | SELLE ROYAL EXPLORA JR |
| Stery | 1-1/8" |
| Chwyty | HERMANS |
Informacje dodatkowe
| Waga | 10.000 KG |
| Pedały | TWORZYWO |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower TABOU 24" POISON 24" 1.0 lime/black
- Rama 24" / ALU / HYDROFORMING
- Dostępne rozmiary 11"
- Widelec przedni ZOOM / 40MM TRAVEL
- Komplet sterowy SEMI INTEGRATED
- Mechanizm korbowy PROWHEEL / ALU / 22/36T
- Środek suportu CARTRIDGE
- Przerzutka przednia SHIMANO TOURNEY
- Przerzutka tylna SHIMANO TOURNEY TZ
- Manetki SHIMANO REVOSHIFT RV200
- Kaseta SHIMANO TOURNEY / 14-28T
- Łańcuch KMC Z-6
- Piasty ALU / QR
- Obręcze ALU / CNC / BLACK
- Szprychy UCP / BLACK
- Opony DSI / 24x1.95
- Dętki AV / SCHRADER
- Hamulce V-BRAKE / ALU
- Dźwignie hamulca ALU / JUNIOR TYPE
- Błotniki PLASTIC
- Pedały STANDARD
- Kierownica STEEL / 580MM
- Chwyty kierownicy MTB
- Wspornik kierownicy ALU / AHEAD / 40MM
- Wspornik siodła ALU
- Siodło TABOU JUNIOR MTB
- Podpórka ALU
- Bagażnik -
- Oświetlenie -
- Liczba biegów 12
- Waga 11.8KG
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
