Filtry
Kategorie
Producent
Cena
-
od
do
Rower elektr.BARTON M-100 tytan 540Wh 15Ah
| PARAMETRY TECHNICZNE | |
|---|---|
| Rama | 18″ ( szlifowane gładkie spawy ) |
| Kolor | Tytan |
| Koła | 28″ |
| Opona | Kenda K935 1,95″ |
| Szprychy | Wzmacniane 2,2mm SAPIM |
| Widelec przedni | RST BLAZE ( 100 mm ) z blokadą |
| Hamulce | Shimano tarczowe hydrauliczne MT401 |
| Przerzutki | Shimano CUES 9rz. |
| Dźwignia przerzutki | Shimano CUES 9rz. |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CUES 9rz. |
| Łańcuch | Shimano |
| Siodełko | Selle Royal 3D gel ( żelowe ) |
| Wspornik siodła | Amortyzowany ZOOM |
| Chwyty kierownicy | Velo Comfort Line |
| Mostek kierownicy | Zoom (zintegrowane przewody) |
| Błotniki | Aluminium premium line |
| Waga | < 26,5kg |
| Max. obciążenie | 125kg |
| PARAMETRY ELEKTRYCZNE | |
|---|---|
| Wyświetlacz centralny kolorowy KD-986 | Tryby wspomagania-5, ECO,NORMAL,POWER |
| Marka silnika | Ananda |
| Moc nominalna | 250W |
| Napięcie | 36V |
| Moment obrotowy | 110Nm |
| Mocowanie silnika | centralny |
| Prędkość | 25km/h |
| Pojemność baterii | 15Ah ( 540Wh ) 20Ah ( 720Wh ) |
| Czas ładowania | 5 – 6h |
| Żywotność | 500 – 700 cykli |
| Marka ogniw | Samsung |
| Oświetlenie przód / tył | Przód – mocowanie do mostka kierownicy Tył Premium Line – mocowanie na błotniku 36V (zasilane z baterii roweru) |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower elektr.BARTON M-100 grafit 540Wh 15Ah
| PARAMETRY TECHNICZNE | |
|---|---|
| Rama | 18″ ( szlifowane gładkie spawy ) |
| Kolor | Grafitowy |
| Koła | 28″ |
| Opona | Kenda K935 1,95″ |
| Szprychy | Wzmacniane 2,2mm SAPIM |
| Widelec przedni | RST BLAZE ( 100 mm ) z blokadą |
| Hamulce | Shimano tarczowe hydrauliczne MT401 |
| Przerzutki | Shimano CUES 9rz. |
| Dźwignia przerzutki | Shimano CUES 9rz. |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CUES 9rz. |
| Łańcuch | Shimano |
| Siodełko | Selle Royal 3D gel ( żelowe ) |
| Wspornik siodła | Amortyzowany ZOOM |
| Chwyty kierownicy | Velo Comfort Line |
| Mostek kierownicy | Zoom (zintegrowane przewody) |
| Błotniki | Aluminium premium line |
| Waga | < 26,5kg |
| Max. obciążenie | 125kg |
| PARAMETRY ELEKTRYCZNE | |
|---|---|
| Wyświetlacz centralny kolorowy KD-986 | Tryby wspomagania-5, ECO,NORMAL,POWER |
| Marka silnika | Ananda |
| Moc nominalna | 250W |
| Napięcie | 36V |
| Moment obrotowy | 110Nm |
| Mocowanie silnika | centralny |
| Prędkość | 25km/h |
| Pojemność baterii | 15Ah ( 540Wh ) 20Ah ( 720Wh ) |
| Czas ładowania | 5 – 6h |
| Żywotność | 500 – 700 cykli |
| Marka ogniw | Samsung |
| Oświetlenie przód / tył | Przód – mocowanie do mostka kierownicy Tył Premium Line – mocowanie na błotniku 36V (zasilane z baterii roweru) |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower elektr.BARTON M-100 czarny 720Wh 20Ah men
| PARAMETRY TECHNICZNE | |
|---|---|
| Rama | 20″ ( szlifowane gładkie spawy ) |
| Kolor | Czarny połysk |
| Koła | 28″ |
| Opona | Kenda K935 1,95″ |
| Szprychy | Wzmacniane 2,2mm SAPIM |
| Widelec przedni | RST BLAZE ( 100 mm ) z blokadą |
| Hamulce | Shimano tarczowe hydrauliczne MT401 |
| Przerzutki | Shimano CUES 9rz. |
| Dźwignia przerzutki | Shimano CUES 9rz. |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CUES 9rz. |
| Łańcuch | Shimano |
| Siodełko | Selle Royal 3D gel ( żelowe ) |
| Wspornik siodła | Amortyzowany SR Suntour NCX |
| Chwyty kierownicy | Velo Comfort Line |
| Mostek kierownicy | Zoom (zintegrowane przewody) |
| Błotniki | Aluminium premium line |
| Waga | < 26,5kg |
| Max. obciążenie | 125kg |
| PARAMETRY ELEKTRYCZNE | |
|---|---|
| Wyświetlacz centralny kolorowy KD-986 | Tryby wspomagania-5, ECO,NORMAL,POWER |
| Marka silnika | Ananda |
| Moc nominalna | 250W |
| Napięcie | 36V |
| Moment obrotowy | 110Nm |
| Mocowanie silnika | centralny |
| Prędkość | 25km/h |
| Pojemność baterii | 20Ah ( 720Wh ) |
| Czas ładowania | 5 – 6h |
| Żywotność | 500 – 700 cykli |
| Marka ogniw | Samsung |
| Oświetlenie przód / tył | Przód – mocowanie do mostka kierownicy Tył Premium Line – mocowanie na błotniku 36V (zasilane z baterii roweru) |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower elektr.BARTON M-100 biały 720Wh 20Ah
| PARAMETRY TECHNICZNE | |
|---|---|
| Rama | 18″ ( szlifowane gładkie spawy ) |
| Kolor | Biała perła |
| Koła | 28″ |
| Opona | Kenda K935 1,95″ |
| Szprychy | Wzmacniane 2,2mm SAPIM |
| Widelec przedni | RST BLAZE ( 100 mm ) z blokadą |
| Hamulce | Shimano tarczowe hydrauliczne MT401 |
| Przerzutki | Shimano CUES 9rz. |
| Dźwignia przerzutki | Shimano CUES 9rz. |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CUES 9rz. |
| Łańcuch | Shimano |
| Siodełko | Selle Royal 3D gel ( żelowe ) |
| Wspornik siodła | Amortyzowany ZOOM |
| Chwyty kierownicy | Velo Comfort Line |
| Mostek kierownicy | Zoom (zintegrowane przewody) |
| Błotniki | Aluminium premium line |
| Waga | < 26,5kg |
| Max. obciążenie | 125kg |
| PARAMETRY ELEKTRYCZNE | |
|---|---|
| Wyświetlacz centralny kolorowy KD-986 | Tryby wspomagania-5, ECO,NORMAL,POWER |
| Marka silnika | Ananda |
| Moc nominalna | 250W |
| Napięcie | 36V |
| Moment obrotowy | 110Nm |
| Mocowanie silnika | centralny |
| Prędkość | 25km/h |
| Pojemność baterii | 15Ah ( 540Wh ) 20Ah ( 720Wh ) |
| Czas ładowania | 5 – 6h |
| Żywotność | 500 – 700 cykli |
| Marka ogniw | Samsung |
| Oświetlenie przód / tył | Przód – mocowanie do mostka kierownicy Tył Premium Line – mocowanie na błotniku 36V (zasilane z baterii roweru) |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower elektr.BARTON M-100 biały 540Wh 15Ah
| PARAMETRY TECHNICZNE | |
|---|---|
| Rama | 18″ ( szlifowane gładkie spawy ) |
| Kolor | Biała perła |
| Koła | 28″ |
| Opona | Kenda K935 1,95″ |
| Szprychy | Wzmacniane 2,2mm SAPIM |
| Widelec przedni | RST BLAZE ( 100 mm ) z blokadą |
| Hamulce | Shimano tarczowe hydrauliczne MT401 |
| Przerzutki | Shimano CUES 9rz. |
| Dźwignia przerzutki | Shimano CUES 9rz. |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CUES 9rz. |
| Łańcuch | Shimano |
| Siodełko | Selle Royal 3D gel ( żelowe ) |
| Wspornik siodła | Amortyzowany ZOOM |
| Chwyty kierownicy | Velo Comfort Line |
| Mostek kierownicy | Zoom (zintegrowane przewody) |
| Błotniki | Aluminium premium line |
| Waga | < 26,5kg |
| Max. obciążenie | 125kg |
| PARAMETRY ELEKTRYCZNE | |
|---|---|
| Wyświetlacz centralny kolorowy KD-986 | Tryby wspomagania-5, ECO,NORMAL,POWER |
| Marka silnika | Ananda |
| Moc nominalna | 250W |
| Napięcie | 36V |
| Moment obrotowy | 110Nm |
| Mocowanie silnika | centralny |
| Prędkość | 25km/h |
| Pojemność baterii | 15Ah ( 540Wh ) 20Ah ( 720Wh ) |
| Czas ładowania | 5 – 6h |
| Żywotność | 500 – 700 cykli |
| Marka ogniw | Samsung |
| Oświetlenie przód / tył | Przód – mocowanie do mostka kierownicy Tył Premium Line – mocowanie na błotniku 36V (zasilane z baterii roweru) |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower KROSS HEXAGON 2.0 M lim/nie p
Rama i widelec
| Amortyzator / Widelec | KROSS |
| Rama | ALUMINIUM PERFORMANCE |
| Skok amortyzatora przód | 100mm |
| Wykończenie lakieru | POŁYSK |
| Kolor bazowy | LIMONKOWY |
Napęd
| Przerzutka tył | SHIMANO ALTUS M310 |
| Przerzutka przód | SHIMANO TOURNEY TY300 |
| Manetki | SHIMANO TOURNEY ST-EF41 |
| Korba | PROWHEEL |
| Kaseta / Wolnobieg | SHIMANO TZ500 |
| Zakres kasety | 14-34T |
| Ilość biegów | 21 |
| Wkład suportu | FP-B902 |
| Łańcuch | KMC HV500 |
Koła
| Piasta przód | ALUMINIUM |
| Piasta tył | ALUMINIUM |
| Opony | WANDA P1288 29X2,25 |
| Obręcze | ALUMINIUM |
| Maksymalna szerokość opony (mm) | 65 |
Hamulce
| Hamulec przód | TARCZOWY MECHANICZNY |
| Hamulec tył | TARCZOWY MECHANICZNY |
| Dźwignie hamulca | SHIMANO TOURNEY ST-EF41 |
| Tarcza hamulcowa przód | 160 |
| Tarcza hamulcowa tył | 160 |
Komponenty
| Siodło | KROSS |
| Stery | 1-1/8" |
| Chwyty | KROSS |
Informacje dodatkowe
| Waga | 14.900 KG |
| Pedały | TWORZYWO |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
