Rower KROSS EVADO 5.0 DL turkus/zielony połysk
Cena regularna:
3 399,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis produktu
Dane techniczne
|
|
Rowery cross od Kross to doskonałe rozwiązanie dla miłośników dynamicznej jazdy po różnorodnych trasach. Dzięki solidnej konstrukcji, wydajnym przerzutkom i wytrzymałym oponom, modele te gwarantują nie tylko wszechstronność, ale także pewność i komfort podczas pokonywania zróżnicowanych terenów. |
|
|
KROSS EVADO 5.0Czerpanie przyjemności z jazdy jeszcze nigdy nie było tak komfortowe. KROSS Evado 5.0 to rower crossowy, który dzięki zastosowanemu wysokiej jakości napędowi umożliwi Ci szybkie przemieszczanie się po mieście, a wygodna geometria połączona z amortyzowanym widelcem pozwolą na przyjemną jazdę nawet po najgorszych ścieżkach rowerowych. |
|
|
Osprzęt do lekkiego terenu i miejskiej jazdyKROSS Evado 5.0 stworzyliśmy z myślą o tym, by sprawiał Ci przyjemność z pokonywania każdego kilometra trasy. Sprawdzony napęd Shimano z 27 przełożeniami zapewnia komfortową jazdę w każdym terenie. Tylna przerzutka z grupy Acera to trwała i sprawdzona konstrukcja, która zapewnia płynną i responsywną zmianę przełożeń niezależnie od warunków na trasie. |
|
|
Technologie wspierające Cię w Twoich podróżach rowerowychRama KROSS Evado 5.0 została wykonana z aluminium 6061. Ten specjalny stop aluminium sprawia, że rower jest sztywny i odporny na złamania. Jednocześnie, jest to stosunkowo lekki materiał, który może zaskoczyć niejednego rowerzystę swoimi właściwościami. Rama jest malowana proszkowo, co przekłada się na trwałość malowania oraz odporność lakieru na uszkodzenia mechaniczne. |
Rama i widelec
| MATERIAŁ RAMY | ALUMINIUM LITE |
| WIDELEC | SR SUNTOUR NEX HLO |
| SKOK WIDELCA | 63mm |
| Wykończenie lakieru | połysk |
| KOLOR RAMY | turkusowy |
Napęd
| PRZERZUTKA PRZÓD | SHIMANO ALTUS M370 |
| PRZERZUTKA TYŁ | SHIMANO ACERA T3000 |
| MANETKI | SHIMANO ACERA M3000 |
| KORBA | SHIMANO ACERA T3010 |
| KORONKI | 48T-36T-26T/170MM |
| KASETA / WOLNOBIEG | SHIMANO HG200 |
| ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU | 11-32T |
| ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ | 27 |
| SUPORT | FP-B902 |
| ŁAŃCUCH | SHIMANO HG53 |
Koła
| PIASTA PRZÓD | ALUMINIUM |
| PIASTA TYŁ | ALUMINIUM |
| OBRĘCZE | ALUMINIUM |
| OPONY | WANDA G5001 28X1,75 |
Hamulce
| HAMULEC PRZÓD | SHIMANO MT200 |
| HAMULEC TYŁ | SHIMANO MT200 |
| DŹWIGNIE HAMULCA | SHIMANO MT200 |
| TARCZE HAMULCOWE | 160 |
| TARCZE HAMULCOWE TYŁ | 160 |
Komponenty
| KIEROWNICA | ALUMINIUM 31,8 (DM - 620MM; DL - 640MM) |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ALUMINIUM 90MM/31,8/7° |
| SIODŁO | KROSS |
| WSPORNIK SIODŁA | ALUMINIUM 27,2 (DM - 300mm, DL - 350mm) |
| STERY | 1-1/8" |
| CHWYTY | HERMANS OXY |
| PEDAŁY | ALUMINIUM/STAL |
Opinie o produkcie (0)




