Rower KROSS HEXAGON 2.0 XXL czerwono/czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis produktu
Dane techniczne
Poszerz swoje horyzonty z nowym rowerem Kross Hexagon!Kross Hexagon 2.0 to rower stworzony z myślą o osobach, które poszukują komfortowego roweru górskiego łączącego wygodną pozycję za kierownicą i dobre właściwości terenowe. |
Hamulce tarczowe mechaniczneBy hamowanie zawsze było przewidywalne, niezależnie od warunków atmosferycznych czy sytuacji na drodze, KROSS Hexagon 2.0 został wyposażony w mechaniczne hamulce tarczowe. Do największych zalet hamulców mechanicznych należy prostota budowy oraz łatwość naprawy oraz regulacji nawet w warunkach terenowych. |
Lekka, aluminiowa ramaRama aluminiowa jest obecnie najczęściej wybieranym typem ramy przez użytkowników, ze względu na swoją lekkość. Ich największą zaletą jest dużo większa sztywność w porównaniu z ramami stalowymi oraz niższa waga. Lekki materiał wykonania, poprawi dynamikę jazdy pod górę oraz sprawi, że wniesienie roweru po schodach będzie łatwe i przyjemne. Mocna i trwała konstrukcja zapewnia również komfort i bezpieczeństwo jazdy. |
| Kolor | Czerwono-czarny |
|---|---|
| Rozmiar kół | 29" |
| Rozmiar ramy | 17" |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Amortyzator / Widelec | FORGO 565D |
| Skok amortyzatora | 100mm |
| Ilość biegów | 21 |
| Przerzutka przód | SHIMANO TURNEY TY300 |
| Przerzutka tył | SHIMANO ALTUS M310 |
| Manetki | SHIMANO TOURNEY ST-EF41 |
| Korby | WHEEL TOP TCSH4-CFPG |
| Zębatki korby | 42T-34T-24T/170MM |
| Wkład suportu | FP-B902 |
| Kaseta / wolnobieg | SHIMANO TOURNEY MF-TZ500 |
| Zakres kasety / wolnobiegu | 14-28T |
| Łańcuch | KMC HV500 |
| Dźwignie hamulca | TARCZOWY MECHANICZNY |
| Tarcza hamulcowa przód | DISC (160) |
| Tarcza hamulcowa tył | DISC (160MM) |
| Opony | WANDA P1288 27,5X2,25 |
| Piasta przód | GULI GL-B01F |
| Piasta tył | GULI GL-B10R |
| Obręcze | KROSS ALUMINIUM 584X19 |
| Szprychy | STANDARD STEEL |
| Kierownica | ALUMINIUM 660 MM 31.8 |
| Wspornik kierownicy | ALUMINIUM 75MM/31,8/7° |
| Siodło | YIBOTONG YBT-K610F046 |
Opinie o produkcie (0)
