Rower KROSS HEXAGON 5.0 M cza/sre p
Cena regularna:
3 199,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis produktu
Dane techniczne
![]() |
Rowery górskie Kross to doskonałe narzędzia do podbijania trudnych szlaków terenowych, łączące wytrzymałe konstrukcje z zaawansowanymi technologiami amortyzacyjnymi. Z solidnymi ramami, precyzyjnymi hamulcami tarczowymi i innowacyjnymi systemami przerzutek modele MTB Kross są stworzone, by sprostać wyzwaniom bezdroży i dostarczyć pasjonatom jazdy terenowej niezapomnianych przygód. |
![]() |
KROSS HEXAGON 5.0KROSS Hexagon 5.0 to rower, który może wprowadzić w kolarstwo górskie, a jednocześnie bez problemu posłuży jako rower do jazdy po mieście. Czerpie on garściami z rozwiązań z naszych rowerów z segmentu MTB hardtail, dzięki czemu poradzi sobie w trudniejszym terenie. Wyposażyliśmy go w sprawdzony osprzęt, przez co bez problemu odnajdziesz się w mieście, a także będziesz mógł na nim spróbować swoich sił w pierwszych maratonach MTB. |
![]() |
Osprzęt do każdego terenuKROSS Hexagon 5.0 to doskonały wybór dla każdego szukającego roweru uniwersalnego. Sprawdzony napęd Shimano z 18 przełożeniami zapewnia bezproblemową i tanią eksploatację. Tylna przerzutka z grupy Cues to trwała i sprawdzona konstrukcja, która zapewnia płynną i responsywną zmianę przełożeń również w trudniejszym terenie. |
![]() |
Technologie wspierające Cię w Twoich podróżach rowerowychRama KROSS Hexagon 5.0 została wykonana z aluminium 6061. Ten specjalny stop aluminium sprawia, że rower jest sztywny i odporny na złamania. Jednocześnie, jest to stosunkowo lekki materiał, który może zaskoczyć niejednego rowerzystę swoimi właściwościami. Rama jest malowana proszkowo, co przekłada się na trwałość malowania oraz odporność lakieru na uszkodzenia mechaniczne. |
Rama i widelec
| MATERIAŁ RAMY | ALUMINIUM |
| WIDELEC | SR SUNTOUR XCM32 |
| SKOK WIDELCA | 100mm |
| Wykończenie lakieru | połysk |
| KOLOR RAMY | czarny |
Napęd
| PRZERZUTKA PRZÓD | SHIMANO CUES U4000 |
| PRZERZUTKA TYŁ | SHIMANO CUES U3020 |
| MANETKI | SHIMANO CUES U4000 |
| KORBA | SHIMANO |
| KORONKI | 36T-22T (S, M(27,5"), M(29") - 170 MM, L, XL, XXL - 175 MM) |
| KASETA / WOLNOBIEG | SHIMANO 9 SPEED |
| ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU | 11-36T |
| ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ | 18 |
| SUPORT | SHIMANO UN101 |
| ŁAŃCUCH | SHIMANO LG500 |
Koła
| PIASTA PRZÓD | ALUMINIUM |
| PIASTA TYŁ | ALUMINIUM |
| OBRĘCZE | ALUMINIUM |
| OPONY | OBOR MIKE BEAR 29X2,25 |
Hamulce
| HAMULEC PRZÓD | SHIMANO MT200 |
| HAMULEC TYŁ | SHIMANO MT200 |
| DŹWIGNIE HAMULCA | SHIMANO MT200 |
| TARCZE HAMULCOWE | 160 |
| TARCZE HAMULCOWE TYŁ | 160 |
Komponenty
| KIEROWNICA | ALUMINIUM 31,8 (S, M(27,5") - 680MM; M(29"), L, Xl, XXL - 720MM) |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ALUMINIUM/31,8/3° (S, M(27,5"), M(29") - 45MM; L, XL, XXL - 60MM) |
| SIODŁO | KROSS |
| WSPORNIK SIODŁA | ALUMINIUM 30,9 (S, M(27,5") - 300MM; M(29"), L, XL, XXL - 350MM) |
| STERY | 1-1/8" |
| CHWYTY | KROSS |
| PEDAŁY | TWORZYWO/STAL |
Opinie o produkcie (0)




