Rower elektr. BARTON FOREST X-350 19" grafit-fluo
Cena regularna:
7 999,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Jednostka napędowa: | Ananda 250W 60Nm w tylnej piaście |
| Wyświetlacz: | Ananda D13 LCD |
| Bateria: | Ogniwa Lishen 14Ah (504Wh) Bateria wyciągana z roweru |
| Rama: | Aluminium - gładkie spawy - 19" |
| Widelec: | Sr Suntour XCM HLO (100mm) blokada skoku na goleni |
| Ilość biegów: | 9 |
| Manetki: | Shimano Alivio 9 rz. ASLM3100RC |
| Przerzutka tył: | Shimano Alivio 9 rz. ARDM3100SGS |
| Hamulec przedni: | TEKTRO tarczowe- hydrauliczne (HD-M275) |
| Hamulec tylny: | TEKTRO tarczowe- hydrauliczne (HD-M275) |
| Ogumienie: | CST 29x2,25 (model: C1846) |
| Rozmiar ramy: | L(19") |
| Typ roweru: | Elektryczne |
Opinie o produkcie (0)
