Rower elektr.BARTON TRIP EV-300 18" grafitowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis produktu
Dane techniczne
Trip 2.0 w eleganckim grafitowym wykończeniu to rower elektryczny zaprojektowany dla tych, którzy cenią styl i funkcjonalność. Niski przekrok ułatwia wsiadanie, a amortyzator SR Suntour z blokadą skoku oraz amortyzowany wspornik siodełka gwarantują komfortową jazdę zarówno na miejskich ulicach, jak i na szutrowych trasach.
Wyposażony w niezawodny silnik Ananda oraz baterię zbudowaną na ogniwach marki Samsung 504Wh, Trip 2.0 zapewnia dużą moc, płynną jazdę i długi zasięg. Hydrauliczne hamulce Shimano MT-200 i szerokie opony dają pełną kontrolę i bezpieczeństwo w każdych warunkach, a antypoślizgowe pedały zwiększają stabilność podczas jazdy.
Trip 2.0 to rower zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie i bezpieczeństwie. Wyświetlacz LCD pozwala na pełną kontrolę parametrów jazdy, zintegrowane oświetlenie zwiększa widoczność po zmroku, a ergonomiczne żelowe siodełko zapewnia komfort nawet podczas długich tras. To niezawodne rozwiązanie zarówno do codziennych dojazdów, jak i weekendowych eskapad w teren.
Maksymalny zasięg roweru roweru elektrycznego z wspomaganiem zależy w dużej mierze od warunków atmosferycznych, kadencji pedałowania, masy użytkownika, masy wyposażenia, stanu nawierzchni, ukształtowania terenu, ciśnienia w oponach, stanu zużycia napędu, wybranego trybu wspomagania, użytkowania roweru, przechowywania baterii w odpowiedniej temperaturze, stan czystości roweru, odpowiedniego środowiska ładowania baterii.
| Rama | 17″ ( szlifowane gładkie spawy ) |
| Kolor | Grafit |
| Koła | 28″ |
| Opona | Kenda K1068 1,75″ |
| Szprychy | Wzmacniane 2,2mm |
| Widelec przedni | SrSuntour NEX ( 63 mm ) z blokadą |
| Hamulce | Shimano tarczowe hydrauliczne MT200 |
| Przerzutki | Shimano Altus 8rz. |
| Dźwignia przerzutki | Shimano Altus 8rz. |
| Kaseta / wolnobieg | Wolnobieg |
| Łańcuch | KMC |
| Siodełko | Velo Plush ( żelowe ) |
| Wspornik siodła | Amortyzowany |
| Chwyty kierownicy | Komfort |
| Mostek kierownicy | A-head regulowany |
| Błotniki | Solid |
| Waga | < 24kg |
| Max. obciążenie | 125kg |
| PARAMETRY ELEKTRYCZNE | |
|---|---|
| Wyświetlacz centralny KD-716 | Tryby wspomagania-5, ECO,NORMAL,POWER |
| Marka silnika | Ananda |
| Moc nominalna | 250W |
| Napięcie | 36V |
| Moment obrotowy | 45Nm |
| Mocowanie silnika | tylna piasta |
| Prędkość | 25km/h |
| Pojemność baterii | 14Ah ( 504Wh ) |
| Czas ładowania | 5 – 6h |
| Żywotność | 500 – 700 cykli |
| Marka ogniw | Samsung |
| Oświetlenie przód / tył | 36V (zasilane z baterii roweru) |
Opinie o produkcie (0)
