Filtry
Rower elektr.BARTON M-100 biały 720Wh 20Ah
| PARAMETRY TECHNICZNE | |
|---|---|
| Rama | 18″ ( szlifowane gładkie spawy ) |
| Kolor | Biała perła |
| Koła | 28″ |
| Opona | Kenda K935 1,95″ |
| Szprychy | Wzmacniane 2,2mm SAPIM |
| Widelec przedni | RST BLAZE ( 100 mm ) z blokadą |
| Hamulce | Shimano tarczowe hydrauliczne MT401 |
| Przerzutki | Shimano CUES 9rz. |
| Dźwignia przerzutki | Shimano CUES 9rz. |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CUES 9rz. |
| Łańcuch | Shimano |
| Siodełko | Selle Royal 3D gel ( żelowe ) |
| Wspornik siodła | Amortyzowany ZOOM |
| Chwyty kierownicy | Velo Comfort Line |
| Mostek kierownicy | Zoom (zintegrowane przewody) |
| Błotniki | Aluminium premium line |
| Waga | < 26,5kg |
| Max. obciążenie | 125kg |
| PARAMETRY ELEKTRYCZNE | |
|---|---|
| Wyświetlacz centralny kolorowy KD-986 | Tryby wspomagania-5, ECO,NORMAL,POWER |
| Marka silnika | Ananda |
| Moc nominalna | 250W |
| Napięcie | 36V |
| Moment obrotowy | 110Nm |
| Mocowanie silnika | centralny |
| Prędkość | 25km/h |
| Pojemność baterii | 15Ah ( 540Wh ) 20Ah ( 720Wh ) |
| Czas ładowania | 5 – 6h |
| Żywotność | 500 – 700 cykli |
| Marka ogniw | Samsung |
| Oświetlenie przód / tył | Przód – mocowanie do mostka kierownicy Tył Premium Line – mocowanie na błotniku 36V (zasilane z baterii roweru) |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower elektr.BARTON M-100 czarny 720Wh 20Ah men
| PARAMETRY TECHNICZNE | |
|---|---|
| Rama | 20″ ( szlifowane gładkie spawy ) |
| Kolor | Czarny połysk |
| Koła | 28″ |
| Opona | Kenda K935 1,95″ |
| Szprychy | Wzmacniane 2,2mm SAPIM |
| Widelec przedni | RST BLAZE ( 100 mm ) z blokadą |
| Hamulce | Shimano tarczowe hydrauliczne MT401 |
| Przerzutki | Shimano CUES 9rz. |
| Dźwignia przerzutki | Shimano CUES 9rz. |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CUES 9rz. |
| Łańcuch | Shimano |
| Siodełko | Selle Royal 3D gel ( żelowe ) |
| Wspornik siodła | Amortyzowany SR Suntour NCX |
| Chwyty kierownicy | Velo Comfort Line |
| Mostek kierownicy | Zoom (zintegrowane przewody) |
| Błotniki | Aluminium premium line |
| Waga | < 26,5kg |
| Max. obciążenie | 125kg |
| PARAMETRY ELEKTRYCZNE | |
|---|---|
| Wyświetlacz centralny kolorowy KD-986 | Tryby wspomagania-5, ECO,NORMAL,POWER |
| Marka silnika | Ananda |
| Moc nominalna | 250W |
| Napięcie | 36V |
| Moment obrotowy | 110Nm |
| Mocowanie silnika | centralny |
| Prędkość | 25km/h |
| Pojemność baterii | 20Ah ( 720Wh ) |
| Czas ładowania | 5 – 6h |
| Żywotność | 500 – 700 cykli |
| Marka ogniw | Samsung |
| Oświetlenie przód / tył | Przód – mocowanie do mostka kierownicy Tył Premium Line – mocowanie na błotniku 36V (zasilane z baterii roweru) |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower GIANT ANYTOUR X E+3 L good gray
Specyfikacja
-
SilnikSyncDrive Sport3, 85Nm, technologia PedalPlus 6-Sensor
-
AkumulatorEnergyPak Smart Integrated 625Wh, aluminiowa obudowa o najwyższych standardach bezpieczeństwa (EN50604), produkcja CO2 Neutral
-
ŁadowarkaEnergyPak Smart Compact 4A, ładowanie 0-60% w 2:30h
-
Moduł sterującyRideControl Ergo 4, RideControl Go2
-
WyświetlaczRideDash EVO2, 3" kolorowy wyświetlacz LCD, duży kąt widzenia
-
RozmiarL
-
KolorGood Gray
-
Ramaaluminium ALUXX SL, zintegrowana konstrukcja akumulatora, prowadzenie przewodów w sterach, mocowanie przyczepki M10, mocowanie nóżki KSA40
-
WidelecSR Suntour MOBIE 34 2CR 27.5" Air 100mm, oś przelotowa 15x100mm 15QLC32
-
KierownicaGiant Contour Comfort Riser 31.8x690mm
-
Wspornik kierownicyGiant Contour, zintegrowany wyświetlacz EVO, regulowany
-
Wspornik siodłaamortyzowany dropper, 40mm skoku amortyzacji, skok regulacji: 60mm (S), M 80mm (M), 100mm (L-XL), 30.9mm
-
SiodłoSelle Royal Vivo Ergo Unisex
-
Pedałyszerokie platformy, 28-pinów, obudowa PP, stalowa oś
-
ManetkiShimano Cues LinkGlide, 1x10
-
Przerzutka tylnaShimano Cues LinkGlide 10-s. Shadow+
-
HamulceShimano MT200, hydrauliczne, tarcze 180mm
-
Dzwignie hamulcaShimano MT200
-
KasetaShimano Cues, 11-43T, 10-rzędowa
-
ŁańcuchShimano Linkglide CN-LG500
-
Korba42T, ramiona z kutego aluminium, osłona łańcucha
-
ObręczeGiant eX25, Tubeless Ready, ETRTO: 25-584, aluminium
-
Piasty[P] Shimano 15x100mm [T] Shimano FH-QC400-HM
-
SzprychyStal nierdzewna, e-bike optimized, [P] 28 [T] 32
-
OponySchwalbe Smart Sam Plus, 584x57C (27.5 x 2.25"), DD, GreenGuard, Addix, E-50
-
Dodatkinóżka KSA40
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
