Filtry
Rower elektr.BARTON TRIP 2.0 EASY 17" 540 Wh biały
| Rama | 17″ ( szlifowane gładkie spawy ) |
| Kolor | Biały |
| Koła | 28″ |
| Opona | Kenda K1068 1,75″ |
| Szprychy | Wzmacniane 2,2mm |
| Widelec przedni | SrSuntour NEX ( 63 mm ) z blokadą |
| Hamulce | Shimano tarczowe hydrauliczne MT200 |
| Przerzutki | Shimano Altus 8rz. |
| Dźwignia przerzutki | Shimano Altus 8rz. |
| Kaseta / wolnobieg | Wolnobieg |
| Łańcuch | KMC |
| Siodełko | Velo Plush ( żelowe ) |
| Wspornik siodła | Amortyzowany |
| Chwyty kierownicy | Komfort |
| Mostek kierownicy | A-head regulowany |
| Błotniki | Solid |
| Waga | < 24kg |
| Max. obciążenie | 125kg |
| PARAMETRY ELEKTRYCZNE | |
|---|---|
| Wyświetlacz centralny KD-716 | Tryby wspomagania-5, ECO,NORMAL,POWER |
| Marka silnika | Ananda |
| Moc nominalna | 250W |
| Napięcie | 36V |
| Moment obrotowy | 45Nm |
| Mocowanie silnika | tylna piasta |
| Prędkość | 25km/h |
| Pojemność baterii | 14Ah ( 504Wh ) |
| Czas ładowania | 5 – 6h |
| Żywotność | 500 – 700 cykli |
| Marka ogniw | Samsung |
| Oświetlenie przód / tył | 36V (zasilane z baterii roweru) |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower elektr.BARTON TRIP 2.0 EASY 17" 540 Wh czarn
| Rama | 17″ ( szlifowane gładkie spawy ) |
| Kolor | Czarny |
| Koła | 28″ |
| Opona | Kenda K1068 1,75″ |
| Szprychy | Wzmacniane 2,2mm |
| Widelec przedni | SrSuntour NEX ( 63 mm ) z blokadą |
| Hamulce | Shimano tarczowe hydrauliczne MT200 |
| Przerzutki | Shimano Altus 8rz. |
| Dźwignia przerzutki | Shimano Altus 8rz. |
| Kaseta / wolnobieg | Wolnobieg |
| Łańcuch | KMC |
| Siodełko | Velo Plush ( żelowe ) |
| Wspornik siodła | Amortyzowany |
| Chwyty kierownicy | Komfort |
| Mostek kierownicy | A-head regulowany |
| Błotniki | Solid |
| Waga | < 24kg |
| Max. obciążenie | 125kg |
| PARAMETRY ELEKTRYCZNE | |
|---|---|
| Wyświetlacz centralny KD-716 | Tryby wspomagania-5, ECO,NORMAL,POWER |
| Marka silnika | Ananda |
| Moc nominalna | 250W |
| Napięcie | 36V |
| Moment obrotowy | 45Nm |
| Mocowanie silnika | tylna piasta |
| Prędkość | 25km/h |
| Pojemność baterii | 15Ah ( 540Wh ) |
| Czas ładowania | 5 – 6h |
| Żywotność | 500 – 700 cykli |
| Marka ogniw | Samsung |
| Oświetlenie przód / tył | 36V (zasilane z baterii roweru) |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower elektr.BARTON TRIP EV-300 18" grafitowy
| Rama | 17″ ( szlifowane gładkie spawy ) |
| Kolor | Grafit |
| Koła | 28″ |
| Opona | Kenda K1068 1,75″ |
| Szprychy | Wzmacniane 2,2mm |
| Widelec przedni | SrSuntour NEX ( 63 mm ) z blokadą |
| Hamulce | Shimano tarczowe hydrauliczne MT200 |
| Przerzutki | Shimano Altus 8rz. |
| Dźwignia przerzutki | Shimano Altus 8rz. |
| Kaseta / wolnobieg | Wolnobieg |
| Łańcuch | KMC |
| Siodełko | Velo Plush ( żelowe ) |
| Wspornik siodła | Amortyzowany |
| Chwyty kierownicy | Komfort |
| Mostek kierownicy | A-head regulowany |
| Błotniki | Solid |
| Waga | < 24kg |
| Max. obciążenie | 125kg |
| PARAMETRY ELEKTRYCZNE | |
|---|---|
| Wyświetlacz centralny KD-716 | Tryby wspomagania-5, ECO,NORMAL,POWER |
| Marka silnika | Ananda |
| Moc nominalna | 250W |
| Napięcie | 36V |
| Moment obrotowy | 45Nm |
| Mocowanie silnika | tylna piasta |
| Prędkość | 25km/h |
| Pojemność baterii | 14Ah ( 504Wh ) |
| Czas ładowania | 5 – 6h |
| Żywotność | 500 – 700 cykli |
| Marka ogniw | Samsung |
| Oświetlenie przód / tył | 36V (zasilane z baterii roweru) |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
