Filtry
Kategorie
Producent
Cena
-
od
do
Rower elektr.BARTON E-CITY 26" brąz 468Wh
| PARAMETRY TECHNICZNE | |
|---|---|
| Rama | 17″ |
| Kolor | Brązowy |
| Koła | 26″ |
| Opona | Kenda K1068 1,75″ |
| Szprychy | Wzmacniane 2,2mm |
| Widelec przedni | SrSuntour NEX ( 63 mm ) |
| Hamulce | Tektro V-brake |
| Przerzutki | Shimano Altus 8rz. |
| Dźwignia przerzutki | Shimano Altus 8rz. |
| Kaseta / wolnobieg | Wolnobieg |
| Łańcuch | KMC |
| Siodełko | żelowe |
| Wspornik siodła | Amortyzowany |
| Chwyty kierownicy | Komfort |
| Mostek kierownicy | regulowany |
| Błotniki | Solid |
| Waga | < 24kg |
| Max. obciążenie | 125kg |
| PARAMETRY ELEKTRYCZNE | |
|---|---|
| Wyświetlacz centralny KD-716 | Tryby wspomagania-5, ECO,NORMAL,POWER |
| Marka silnika | Ananda |
| Moc nominalna | 250W |
| Napięcie | 36V |
| Moment obrotowy | 45Nm |
| Mocowanie silnika | tylna piasta |
| Prędkość | 25km/h |
| Pojemność baterii | 13Ah ( 468Wh ) 14Ah ( 522Wh ) |
| Czas ładowania | 5 – 6h |
| Żywotność | 500 – 700 cykli |
| Marka ogniw | Lishen |
| Oświetlenie przód / tył | 36V (zasilane z baterii roweru) |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower elektr. BARTON FOREST X-350 19" grafit-fluo
| Jednostka napędowa: | Ananda 250W 60Nm w tylnej piaście |
| Wyświetlacz: | Ananda D13 LCD |
| Bateria: | Ogniwa Lishen 14Ah (504Wh) Bateria wyciągana z roweru |
| Rama: | Aluminium - gładkie spawy - 19" |
| Widelec: | Sr Suntour XCM HLO (100mm) blokada skoku na goleni |
| Ilość biegów: | 9 |
| Manetki: | Shimano Alivio 9 rz. ASLM3100RC |
| Przerzutka tył: | Shimano Alivio 9 rz. ARDM3100SGS |
| Hamulec przedni: | TEKTRO tarczowe- hydrauliczne (HD-M275) |
| Hamulec tylny: | TEKTRO tarczowe- hydrauliczne (HD-M275) |
| Ogumienie: | CST 29x2,25 (model: C1846) |
| Rozmiar ramy: | L(19") |
| Typ roweru: | Elektryczne |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
