Filtry
Kategorie
Producent
Cena
-
od
do
Rower elektr.BARTON E-CITY 26" brąz 468Wh
| PARAMETRY TECHNICZNE | |
|---|---|
| Rama | 17″ |
| Kolor | Brązowy |
| Koła | 26″ |
| Opona | Kenda K1068 1,75″ |
| Szprychy | Wzmacniane 2,2mm |
| Widelec przedni | SrSuntour NEX ( 63 mm ) |
| Hamulce | Tektro V-brake |
| Przerzutki | Shimano Altus 8rz. |
| Dźwignia przerzutki | Shimano Altus 8rz. |
| Kaseta / wolnobieg | Wolnobieg |
| Łańcuch | KMC |
| Siodełko | żelowe |
| Wspornik siodła | Amortyzowany |
| Chwyty kierownicy | Komfort |
| Mostek kierownicy | regulowany |
| Błotniki | Solid |
| Waga | < 24kg |
| Max. obciążenie | 125kg |
| PARAMETRY ELEKTRYCZNE | |
|---|---|
| Wyświetlacz centralny KD-716 | Tryby wspomagania-5, ECO,NORMAL,POWER |
| Marka silnika | Ananda |
| Moc nominalna | 250W |
| Napięcie | 36V |
| Moment obrotowy | 45Nm |
| Mocowanie silnika | tylna piasta |
| Prędkość | 25km/h |
| Pojemność baterii | 13Ah ( 468Wh ) 14Ah ( 522Wh ) |
| Czas ładowania | 5 – 6h |
| Żywotność | 500 – 700 cykli |
| Marka ogniw | Lishen |
| Oświetlenie przód / tył | 36V (zasilane z baterii roweru) |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower KROSS EVADO HYBRID 1.0 M czarno/szary
Rama i widelec
| WYKOŃCZENIE LAKIERU | MATOWY |
| MATERIAŁ RAMY | ALUMINIUM LITE |
| WIDELEC | SR SUNTOUR NEX HLO |
| SKOK WIDELCA | 63MM |
| TYLNY AMORTYZATOR | BRAK |
| SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA | BRAK |
Napęd
| PRZERZUTKA PRZÓD | SHIMANO ALTUS M370 |
| PRZERZUTKA TYŁ | SHIMANO ACERA T3000 |
| MANETKI | SHIMANO ALIVIO M3100 |
| KORBA | SHIMANO ACERA T3010 |
| KORONKI | 48T-36T-26T/170MM |
| KASETA / WOLNOBIEG | SHIMANO HG200 |
| ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU | 11-32T |
| ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ | 27 |
| SUPORT | BAFANG |
| ŁAŃCUCH | SHIMANO HG53 |
Koła
| PIASTA PRZÓD | GL-B43F-DS |
| PIASTA TYŁ | BAFANG G120.250.DC |
| OBRĘCZE | KROSS |
| OPONY | 700X38C |
Hamulce
| HAMULEC PRZÓD | JAK-Y2 NUTT |
| HAMULEC TYŁ | JAK-Y2 NUTT |
| DŹWIGNIE HAMULCA | JAK-Y2 NUTT |
| TARCZE HAMULCOWE | DISC (160) |
Komponenty
| KIEROWNICA | ALUMINIUM 31,8 (S, M, L - 640MM, XL - 660MM) |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ALUMINIUM 31,8/7° (S - 90MM, M, L - 105MM, XL - 120MM) |
| SIODŁO | SELLE ROYAL |
| WSPORNIK SIODŁA | ALUMINIUM 27,2X350 |
| STERY | FP-H816 O1-1/8" |
| CHWYTY | HERRMANS OXY |
| PEDAŁY | FP-971 |
System e-bike
| SILNIK | BAFANG G120.250.DC |
| BATERIA | PHYLION SF-06S |
| WYŚWIETLACZ | BAFANG HMI DP E12.UART |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
