Filtry
Kategorie
Producent
Cena
-
od
do
Rower KROSS TRANS 7.0 XL czarny/szary
| Amortyzator / Widelec: | SR Suntour NEX HLO (skok 63mm, blokada skoku na koronie) |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore M592 |
| Przednia przerzutka: | Shimano DEORE T6000 |
| Manetki: | Shimano Acera M3000 |
| Dźwignie hamulca: | SHIMANO MT200 |
| Hamulce: | Shimano BL-MT200 hydrauliczny |
| Mechanizm korbowy: | Shimano Acera T3010, 48T-36T-26T/170MM |
| Suport: | FP-B902 |
| Kaseta: | Shimano CS-HG500 11-32 10 speed |
| Łańcuch: | SHIMANO HG54 |
| Piasta przód: | Shimano DH3D37 |
| Piasta tył: | SHIMANO DEORE M475 |
| Obręcze: | KROSS (aluminium, podwójna ścianka) |
| Opony: | SCHWALBE SILENTO 28X1,6 |
| Stery: | FP-H813PL 1-1/8" |
| Wspornik kierownicy: | Aluminium 100mm Reg. |
| Kierownica: | STEEL 600MM |
| Pedały: | FP-910 |
| Sztyca: | Aluminium amortyzowany (350mm, 27.2mm) |
| Siodło: | SELLE ROYAL LOOKIN RVS MOD W |
| Rodzaj hamulca: | Tarczowy hydrauliczny |
| Typ amortyzatora: | Sprężynowo-olejowy |
| Skok amortyzatora: | 63mm |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower LE GRAND LILLE 2 rozm.L różowo/szary połysk
Rama i widelec
| MATERIAŁ RAMY | ALUMINIUM PERFORMANCE |
| WIDELEC | STAL |
| Wykończenie lakieru | połysk |
| KOLOR RAMY | różowy |
Napęd
| PRZERZUTKA TYŁ | SHIMANO TOURNEY TZ500 |
| MANETKI | SHIMANO TOURNEY RS36 |
| KORBA | WHEEL TOP |
| KORONKI | 38T/170MM |
| KASETA / WOLNOBIEG | SHIMANO TZ500 |
| ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU | 14-28T |
| ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ | 6 |
| SUPORT | FP-B902 |
| ŁAŃCUCH | YBN Z33 |
Koła
| PIASTA PRZÓD | ALUMINIUM |
| PIASTA TYŁ | ALUMINIUM |
| OBRĘCZE | ALUMINIUM |
| OPONY | WANDA G5001 28X1,75 |
Hamulce
| HAMULEC PRZÓD | V-BRAKE |
| HAMULEC TYŁ | V-BRAKE |
| DŹWIGNIE HAMULCA | ALUMINIUM |
Komponenty
| KIEROWNICA | STAL |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ALUMINIUM |
| SIODŁO | KROSS |
| WSPORNIK SIODŁA | STAL |
| STERY | 1-1/8" |
| CHWYTY | VELO |
| PEDAŁY | TWORZYWO |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower STORM 24" DAISY CTB alu 3S
! UWAGA !
PRZED ZAKUPEM ROWERU STORM DAISY PROSIMY O KONTAKT Z NAMI W CELU SPRAWDZENIA DOSTEPNOŚCI DANEGO WARIANTU KOLORYSTYCZNEGO.
| KOLEKCJA | JUNIOR | TYP | DAMSKI |
| KATEGORIA | DAISY | ROZMIAR RAMY | 14 |
| ROZMIAR KÓŁ | 24 | ILOŚĆ BIEGÓW | 3.0 |
| RAMA | ALUMINIOWA HYDROFORMOWANA | WIDELEC | SZTYWNY STALOWY |
| PIASTA PRZÓD | ALUMINIOWE SF-A201 | PIASTA TYŁ | SHIMANO NEXUS 3 SG-3C41 |
| HAMULEC PRZÓD | V-BRAKE ALHONGA | HAMULEC TYŁ | TORPEDO |
| OBRĘCZ | STORM ALUMINIOWA, DWUKOMOROWA, WZMACNIANA | OPONA | CST, ACIMUT SOKOTO 24X1,75 |
| ŁAŃCUCH | KMC C-410 | PEDAŁY | PF-830A |
| KORBA | ALUMINIOWA 38T/170 MM | SUPORT | CARTDRIGE/ ŁOŻYSKA MASZYNOWE/ |
| WSPORNIK SIODŁA | STALOWY 27.2 | SIODŁO | STORM |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ALUMINIOWO STALOWY | KIEROWNICA | STORM ALUMINIOWA 560 MM |
| CHWYTY | STORM |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower STORM 26" DUBLIN CTB alu 3S
! UWAGA !
PRZED ZAKUPEM ROWERU STORM DUBLIN PROSIMY O KONTAKT Z NAMI W CELU SPRAWDZENIA DOSTEPNOŚCI DANEGO WARIANTU KOLORYSTYCZNEGO ORAZ DOBRANIA ROZMIARU RAMY.
| BAGAŻNIK | RURKOWY | BŁOTNIKI | PLASTIKOWE |
| WSPORNIK SIODŁA | ALUMINIOWY 27,2 | CHWYTY | STORM |
| HAMULEC PRZÓD | V-BRAKE ALHONGA | HAMULEC TYŁ | TORPEDO |
| ILOŚĆ BIEGÓW | 3 | KATEGORIA | DUBLIN |
| KIEROWNICA | STORM ALUMINIOWA 600 MM | KOLEKCJA | CITY LINE |
| KORBA | ALUMINIOWA 38T/170 MM | ŁAŃCUCH | KMC C-410 |
| OBRĘCZ | STORM ALUMINIOWA, DWUKOMOROWA, WZMACNIANA | OPONA | DURO CORDOBA 26 X 1,75 |
| OSŁONA ŁAŃCUCHA | STORM | OŚWIETLENIE | STORM BATERYJNE |
| PEDAŁY | PF-830A | PIASTA PRZÓD | ALUMINIOWE SF-A201 |
| PIASTA TYŁ | SHIMANO NEXUS 3 SG-3C41 | PODPÓRKA | ALUMINIOWA, REGULOWANA |
| RAMA | ALUMINIOWA HYDROFORMOWANA | ROZMIAR KÓŁ | 26 |
| SIODŁO | STORM | SUPORT | CARTDRIGE/ ŁOŻYSKA MASZYNOWE/ |
| TYP | DAMSKI | WIDELEC | SZTYWNY STALOWY |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ALUMINIOWY REGULOWANY UNO AL-809 | ROZMIAR RAMY | 15, 17 |
Availability: średnia ilość
Czas dostawy: 48 godzin
Rower STORM 26" DUBLIN CTB alu 3S amort.ZOOM
! UWAGA !
PRZED ZAKUPEM ROWERU STORM DUBLIN PROSIMY O KONTAKT Z NAMI W CELU SPRAWDZENIA DOSTEPNOŚCI DANEGO WARIANTU KOLORYSTYCZNEGO ORAZ DOBRANIA ROZMIARU RAMY.
| BAGAŻNIK | RURKOWY | BŁOTNIKI | PLASTIKOWE |
| WSPORNIK SIODŁA | ALUMINIOWY 27,2 | CHWYTY | STORM |
| HAMULEC PRZÓD | V-BRAKE ALHONGA | HAMULEC TYŁ | TORPEDO |
| ILOŚĆ BIEGÓW | 3 | KATEGORIA | DUBLIN |
| KIEROWNICA | STORM ALUMINIOWA 600 MM | KOLEKCJA | CITY LINE |
| KORBA | ALUMINIOWA 38T/170 MM | ŁAŃCUCH | KMC C-410 |
| OBRĘCZ | STORM ALUMINIOWA, DWUKOMOROWA, WZMACNIANA | OPONA | DURO CORDOBA 26 X 1,75 |
| OSŁONA ŁAŃCUCHA | STORM | OŚWIETLENIE | BATERYJNE SMART |
| PEDAŁY | PF-830A | PIASTA PRZÓD | ALUMINIOWE SF-A201 |
| PIASTA TYŁ | SHIMANO NEXUS 3 SG-3C41 | PODPÓRKA | ALUMINIOWA, REGULOWANA |
| RAMA | ALUMINIOWA HYDROFORMOWANA | ROZMIAR KÓŁ | 26 |
| SIODŁO | STORM | SUPORT | CARTDRIGE/ ŁOŻYSKA MASZYNOWE/ |
| TYP | DAMSKI | WIDELEC | AMORTYZOWANY ZOOM |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ALUMINIOWY REGULOWANY UNO AL-809 | ROZMIAR RAMY | 15, 17 |
Availability: średnia ilość
Czas dostawy: 48 godzin
Rower STORM 28" PARIS CTB alu 6 bieg amort.ZOOM
! UWAGA !
PRZED ZAKUPEM ROWERU STORM PARIS PROSIMY O KONTAKT Z NAMI W CELU SPRAWDZENIA DOSTEPNOŚCI DANEGO WARIANTU KOLORYSTYCZNEGO ORAZ DOBRANIA ROZMIARU RAMY.
| KOLEKCJA | CITY LINE | TYP | DAMSKI |
| KATEGORIA | PARIS | ROZMIAR RAMY | 17, 19 |
| ROZMIAR KÓŁ | 28 | ILOŚĆ BIEGÓW | 6.0 |
| RAMA | ALUMINIOWA HYDROFORMOWANA | WIDELEC | AMORTYZOWANY ZOOM |
| PRZERZUTKA TYLNIA | SHIMANO TOURNEY RD TY 300B | PIASTA PRZÓD | ALUMINIOWE SF-A201 |
| PIASTA TYŁ | ALUMINIOWE SF-A201 | HAMULEC PRZÓD | V-BRAKE ALHONGA |
| HAMULEC TYŁ | V-BRAKE ALHONGA | MANETKI | SHIMANO SL-RS35 |
| KASETA WOLNOBIEG | WOLNOBIEG SHIMANO MF-TZ500 6 RZĘDOWY(14-28) | OBRĘCZ | STORM ALUMINIOWA, DWUKOMOROWA, WZMACNIANA |
| OPONA | DURO CORDOBA 700X 40 | ŁAŃCUCH | KMC C-410 |
| PEDAŁY | PF-830A | KORBA | ALUMINIOWA 38T/170 MM |
| SUPORT | CARTDRIGE/ ŁOŻYSKA MASZYNOWE/ | WSPORNIK SIODŁA | STALOWY 27,2 |
| SIODŁO | STORM | WSPORNIK KIEROWNICY | ALUMINIOWY REGULOWANY UNO AL-809 |
| KIEROWNICA | STORM ALUMINIOWA 600 MM | CHWYTY | STORM |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower STORM 28" PARIS CTB alu 7 bieg amort.ZOOM+dynamo
! UWAGA !
PRZED ZAKUPEM ROWERU STORM PARIS PROSIMY O KONTAKT Z NAMI W CELU SPRAWDZENIA DOSTEPNOŚCI DANEGO WARIANTU KOLORYSTYCZNEGO ORAZ DOBRANIA ROZMIARU RAMY.
| KOLEKCJA | CITY LINE | TYP | DAMSKI |
| KATEGORIA | PARIS | ROZMIAR RAMY | 17, 19 |
| ROZMIAR KÓŁ | 28 | ILOŚĆ BIEGÓW | 7.0 |
| RAMA | ALUMINIOWA HYDROFORMOWANA | WIDELEC | AMORTYZOWANY ZOOM |
| PIASTA PRZÓD | SHIMANO z prądnicą | PIASTA TYŁ | SHIMANO NEXUS 7 |
| HAMULEC PRZÓD | V-BRAKE ALHONGA | HAMULEC TYŁ | TORPEDO |
| OBRĘCZ | STORM ALUMINIOWA, DWUKOMOROWA, WZMACNIANA | OPONA | DURO CORDOBA 700X 40 |
| ŁAŃCUCH | KMC C-410 | PEDAŁY | PF-830A |
| KORBA | ALUMINIOWA 38T/170 MM | SUPORT | CARTDRIGE/ ŁOŻYSKA MASZYNOWE/ |
| WSPORNIK SIODŁA | AMORTYZOWANY UNO 27,2 | SIODŁO | STORM |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ALUMINIOWY REGULOWANY UNO AL-809 | KIEROWNICA | STORM ALUMINIOWA 600 MM |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower STORM MARATHON 1.0 LADY 26"
! UWAGA !
PRZED ZAKUPEM ROWERU STORM MARATHON 1.0 LADY PROSIMY O KONTAKT Z NAMI W CELU SPRAWDZENIA DOSTEPNOŚCI DANEGO WARIANTU KOLORYSTYCZNEGO ORAZ DOBRANIA ROZMIARU RAMY
- KOLOR: CZARNY / RÓŻOWY ; PERŁOWY ; PUDROWY RÓŻ
- WYKOŃCZENIE LAKIERU: POŁYSK
- MATERIAŁ RAMY: ALUMINIUM
- WIDELEC: ZOOM
- SKOK WIDELCA: 50 MM
- TYLNY AMORTYZATOR: BRAK
- SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA: BRAK
- PRZERZUTKA PRZÓD: Shimano Tourney TY500
- PRZERZUTKA TYŁ: Shimano Tourney RD-TY300
- MANETKI: Shimano Altus ST-EF500 3x7
- KORBA: Shimano FC-TY301 48x38x28/170mm
- KASETA / WOLNOBIEG: Shimano Tourney MF-TZ500-7
- ZAKRES KASETY / WOLNOBIEGU: 14-32T
- ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ: 21
- SUPORT: BSA 68mm
- ŁAŃCUCH: KMC 6/7/8 rz
- PIASTA PRZÓD: Shunfeng
- PIASTA TYŁ: Shunfeng
- OPONY: DURO 700x40C
- HAMULEC PRZÓD: Tektro V-Brake
- HAMULEC TYŁ: Tektro V-Brake
- KIEROWNICA: 630 mm 25.4
- WSPORNIK KIEROWNICY: UNO AS-832 regulowany
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower TABOU 16" MINI ALU LITE turkus/fiolet
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower TABOU 16" MINI LITE MG niebiesko/biały
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower TABOU 16" MINI LITE MG purple/white
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower TABOU 16" MISS AL blue/pink
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower TABOU 16" MISS CS ALU purple/white
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower TABOU 16" ROCKET LITE MG blue/white
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower TABOU 16" ROYAL SPACE SHARK blue/red
- Rama: Magnezowa Super light
- Koła: 16"
- Widelec/amortyzator przedni: Aluminiowy
- Mechanizm korbowy: 2w1 Royal Baby EZ - Easy for Beggine
- Kaseta/wolnobieg: Wolnobieg 12T
- Hamulce: V-brake
- Piasty: Łożyskowane aluminiowe
- Obręcze/zestaw kół: Aluminiowe
- Opony: 14x1,75" 60TPI
- Wspornik kierownicy: A-head
- Kierownica: Aluminiowa
- Chwyty: Antyposlizgowe TPR
- Wspornik siodła: Aluminiowy z wkładką zabezpieczającą
- Siodło: Royal Baby Saddle
- Pedały: Plastikowe, wyposażone w odblaski
- Waga: 6kg
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
