Filtry
Kategorie
Producent
Cena
-
od
do
Rower KROSS LEA 5.0 rozm. 27,5 XS szaro/granatowy
Rama i widelec
| MATERIAŁ RAMY | ALUMINIUM PERFORMANCE |
| WIDELEC | SR SUNTOUR XCM32 |
| SKOK WIDELCA | 100mm |
| TYLNY AMORTYZATOR | BRAK |
| SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA | BRAK |
| Wykończenie lakieru | połysk |
| KOLOR RAMY | szary |
Napęd
| PRZERZUTKA PRZÓD | SHIMANO CUES U4000 |
| PRZERZUTKA TYŁ | SHIMANO CUES U3020 |
| MANETKI | SHIMANO CUES U4000 |
| KORBA | SHIMANO CUES U4000 |
| KORONKI | 22-36T/170MM |
| KASETA / WOLNOBIEG | SHIMANO CUES LG300 |
| ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU | 11-36T |
| ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ | 18 |
| SUPORT | SHIMANO UN101 |
| ŁAŃCUCH | SHIMANO LG500 |
Koła
| PIASTA PRZÓD | ALUMINIUM |
| PIASTA TYŁ | ALUMINIUM |
| OBRĘCZE | ALUMINIUM |
| OPONY | OBOR MIKE BEAR 27,5/29X2,25 |
Hamulce
| HAMULEC PRZÓD | SHIMANO MT200 |
| HAMULEC TYŁ | SHIMANO MT200 |
| DŹWIGNIE HAMULCA | SHIMANO MT200 |
| TARCZE HAMULCOWE | 160 |
| TARCZE HAMULCOWE TYŁ | 160 |
Komponenty
| KIEROWNICA | ALUMINIUM 31,8 (DXS, DS, DM(27,5") - 660MM; DM(29"), DL - 680MM) |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ALUMINIUM 31,8/3° (DXS - 45MM; DS, DM(27,5"), DM(29"), DL - 60MM) |
| SIODŁO | KROSS |
| WSPORNIK SIODŁA | ALUMINIUM 30,9 (DXS - 300MM; DS, DM(27,5") - 350MM; DM(29"), DL - 400MM) |
| STERY | 1-1/8" |
| CHWYTY | KROSS |
| PEDAŁY | TWORZYWO/STAL |
System e-bike
| SILNIK | BRAK |
| BATERIA | BRAK |
| WYŚWIETLACZ | BRAK |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower KROSS LEA 5.0 rozm. 27,5 XS granatowo/srebrny
Rama i widelec
| MATERIAŁ RAMY | ALUMINIUM PERFORMANCE |
| WIDELEC | SR SUNTOUR XCM32 |
| SKOK WIDELCA | 100mm |
| TYLNY AMORTYZATOR | BRAK |
| SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA | BRAK |
| Wykończenie lakieru | połysk |
| KOLOR RAMY | szary |
Napęd
| PRZERZUTKA PRZÓD | SHIMANO CUES U4000 |
| PRZERZUTKA TYŁ | SHIMANO CUES U3020 |
| MANETKI | SHIMANO CUES U4000 |
| KORBA | SHIMANO CUES U4000 |
| KORONKI | 22-36T/170MM |
| KASETA / WOLNOBIEG | SHIMANO CUES LG300 |
| ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU | 11-36T |
| ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ | 18 |
| SUPORT | SHIMANO UN101 |
| ŁAŃCUCH | SHIMANO LG500 |
Koła
| PIASTA PRZÓD | ALUMINIUM |
| PIASTA TYŁ | ALUMINIUM |
| OBRĘCZE | ALUMINIUM |
| OPONY | OBOR MIKE BEAR 27,5/29X2,25 |
Hamulce
| HAMULEC PRZÓD | SHIMANO MT200 |
| HAMULEC TYŁ | SHIMANO MT200 |
| DŹWIGNIE HAMULCA | SHIMANO MT200 |
| TARCZE HAMULCOWE | 160 |
| TARCZE HAMULCOWE TYŁ | 160 |
Komponenty
| KIEROWNICA | ALUMINIUM 31,8 (DXS, DS, DM(27,5") - 660MM; DM(29"), DL - 680MM) |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ALUMINIUM 31,8/3° (DXS - 45MM; DS, DM(27,5"), DM(29"), DL - 60MM) |
| SIODŁO | KROSS |
| WSPORNIK SIODŁA | ALUMINIUM 30,9 (DXS - 300MM; DS, DM(27,5") - 350MM; DM(29"), DL - 400MM) |
| STERY | 1-1/8" |
| CHWYTY | KROSS |
| PEDAŁY | TWORZYWO/STAL |
System e-bike
| SILNIK | BRAK |
| BATERIA | BRAK |
| WYŚWIETLACZ | BRAK |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower KROSS HEXAGON 5.0 M czarno/srebrny
Rama i widelec
| MATERIAŁ RAMY | ALUMINIUM |
| WIDELEC | SR SUNTOUR XCM32 |
| SKOK WIDELCA | 100MM |
| TYLNY AMORTYZATOR | BRAK |
| SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA | BRAK |
| WYKOŃCZENIE LAKIERU | POŁYSK |
| KOLOR RAMY | CZARNY |
Napęd
| PRZERZUTKA PRZÓD | SHIMANO CUES U4000 |
| PRZERZUTKA TYŁ | SHIMANO CUES U3020 |
| MANETKI | SHIMANO CUES U4000 |
| KORBA | SHIMANO |
| KASETA / WOLNOBIEG | SHIMANO 9 SPEED |
| ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU | 11-36T |
| ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ | 18 |
| SUPORT | SHIMANO UN101 |
| ŁAŃCUCH | SHIMANO LG500 |
Koła
| PIASTA PRZÓD | ALUMINIUM |
| PIASTA TYŁ | ALUMINIUM |
| OBRĘCZE | ALUMINIUM |
| OPONY | OBOR MIKE BEAR 29X2,25 |
Hamulce
| HAMULEC PRZÓD | SHIMANO MT200 |
| HAMULEC TYŁ | SHIMANO MT200 |
| DŹWIGNIE HAMULCA | SHIMANO MT200 |
| TARCZE HAMULCOWE | 160 |
| TARCZE HAMULCOWE TYŁ | 160 |
Komponenty
| KIEROWNICA | ALUMINIUM 720 MM 31.8 |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ALUMINIUM 60MM/31,8/3° |
| SIODŁO | KROSS |
| WSPORNIK SIODŁA | ALUMINIUM 30,9X350 |
| STERY | 1-1/8" |
| CHWYTY | KROSS |
| PEDAŁY | TWORZYWO/STAL |
System e-bike
| SILNIK | BRAK |
| BATERIA | BRAK |
| WYŚWIETLACZ | BRAK |
Informacje dodatkowe
| WAGA [KG] | OK. 13,9 |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
