Filtry
Kategorie
Producent
Cena
-
od
do
Rower KROSS LEA 5.0 ULTRA 29" L mie/kam m
Rama i widelec
| Amortyzator / Widelec | SR SUNTOUR XCM32 |
| Rama | ALUMINIUM PERFORMANCE |
| Skok amortyzatora przód | 100mm |
| Wykończenie lakieru | MATOWY |
| Kolor bazowy | MIĘTOWY |
Napęd
| Przerzutka tył | SHIMANO CUES U3020 |
| Przerzutka przód | SHIMANO CUES U4000 |
| Manetki | SHIMANO CUES U4000 |
| Korba | SHIMANO CUES U4000 |
| Kaseta / Wolnobieg | SHIMANO CUES LG300 |
| Zakres kasety | 11-36T |
| Ilość biegów | 18 |
| Wkład suportu | SHIMANO UN101 |
| Łańcuch | SHIMANO LG500 |
Koła
| Piasta przód | ALUMINIUM |
| Piasta tył | ALUMINIUM |
| Opony | OBOR MIKE BEAR 29X2,25 |
| Obręcze | ALUMINIUM |
| Maksymalna szerokość opony (mm) | 65 |
Hamulce
| Hamulec przód | SHIMANO MT200 |
| Hamulec tył | SHIMANO MT200 |
| Dźwignie hamulca | SHIMANO MT200 |
| Tarcza hamulcowa przód | 160 |
| Tarcza hamulcowa tył | 160 |
Komponenty
| Siodło | KROSS |
| Stery | 1-1/8" |
| Chwyty | KROSS |
Informacje dodatkowe
| Waga | 15.600 KG |
| Pedały | TWORZYWO/STAL |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower KROSS LEA 5.0 ULTRA 29" M mie/kam m
Rama i widelec
| Amortyzator / Widelec | SR SUNTOUR XCM32 |
| Rama | ALUMINIUM PERFORMANCE |
| Skok amortyzatora przód | 100mm |
| Wykończenie lakieru | MATOWY |
| Kolor bazowy | MIĘTOWY |
Napęd
| Przerzutka tył | SHIMANO CUES U3020 |
| Przerzutka przód | SHIMANO CUES U4000 |
| Manetki | SHIMANO CUES U4000 |
| Korba | SHIMANO CUES U4000 |
| Kaseta / Wolnobieg | SHIMANO CUES LG300 |
| Zakres kasety | 11-36T |
| Ilość biegów | 18 |
| Wkład suportu | SHIMANO UN101 |
| Łańcuch | SHIMANO LG500 |
Koła
| Piasta przód | ALUMINIUM |
| Piasta tył | ALUMINIUM |
| Opony | OBOR MIKE BEAR 29X2,25 |
| Obręcze | ALUMINIUM |
| Maksymalna szerokość opony (mm) | 65 |
Hamulce
| Hamulec przód | SHIMANO MT200 |
| Hamulec tył | SHIMANO MT200 |
| Dźwignie hamulca | SHIMANO MT200 |
| Tarcza hamulcowa przód | 160 |
| Tarcza hamulcowa tył | 160 |
Komponenty
| Siodło | KROSS |
| Stery | 1-1/8" |
| Chwyty | KROSS |
Informacje dodatkowe
| Waga | 15.600 KG |
| Pedały | TWORZYWO/STAL |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
Rower KROSS LEA 5.0 ULTRA S 27,5"miętowy mat
Rama i widelec
| Amortyzator / Widelec | SR SUNTOUR XCM32 |
| Rama | ALUMINIUM PERFORMANCE |
| Skok amortyzatora przód | 100mm |
| Wykończenie lakieru | MATOWY |
| Kolor bazowy | MIĘTOWY |
Napęd
| Przerzutka tył | SHIMANO CUES U3020 |
| Przerzutka przód | SHIMANO CUES U4000 |
| Manetki | SHIMANO CUES U4000 |
| Korba | SHIMANO CUES U4000 |
| Kaseta / Wolnobieg | SHIMANO CUES LG300 |
| Zakres kasety | 11-36T |
| Ilość biegów | 18 |
| Wkład suportu | SHIMANO UN101 |
| Łańcuch | SHIMANO LG500 |
Koła
| Piasta przód | ALUMINIUM |
| Piasta tył | ALUMINIUM |
| Opony | OBOR MIKE BEAR 27,5X2,25 |
| Obręcze | ALUMINIUM |
| Maksymalna szerokość opony (mm) | 65 |
Hamulce
| Hamulec przód | SHIMANO MT200 |
| Hamulec tył | SHIMANO MT200 |
| Dźwignie hamulca | SHIMANO MT200 |
| Tarcza hamulcowa przód | 160 |
| Tarcza hamulcowa tył | 160 |
Komponenty
| Siodło | KROSS |
| Stery | 1-1/8" |
| Chwyty | KROSS |
Informacje dodatkowe
| Waga | 15.600 KG |
| Pedały | TWORZYWO/STAL |
Availability: na wyczerpaniu
Czas dostawy: 48 godzin
